Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NOWE WŁADZE KON
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Darek



Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 13
Skąd: Nowy Bartków

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 10:53 am    Temat postu: NOWE WŁADZE KON Odpowiedz z cytatem

25-10-2009 ZOSTAŁY WYBRANE NOWE WŁADZE KON

Przewodniczący Zarządu Klubu:
Waldemar Federak
Wice-Przewodniczący ds. Hodowli:
Mieczysław Gątkowski
Wice-Przewodniczący ds. Organizacyjnych:
Zbigniew Szcześniak
Wice-Przewodniczący ds. Szkolenia:
Ryszard Gesinowski
Sekretarz:
Dariusz Makarewicz
Skarbnik:
Zbigniew Stępski
Członkowie Zarządu:
Beata Kalisz
Waldemar Kosmalski
Piotr Bożko
Grzegorz Okrasa
Zbigniew Orłowski

[/b]
_________________
Dariusz Żochowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo, wróciło nowe Rolling Eyes .
To bardzo niedobre wieści dla owczarkarzy.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To skoro podał darek wice przewodniczących to kto jest PRZEWODNICZĄCYM??????????????
Np. od spraw hodowlanych?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
jarek



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 78
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przewodniczący jest jeden- reszta to zastępcy...do spraw różnych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaa,widzisz kolego,jak to dobrze spytać.he he
Ale widzę że w zasadzie żadnych większych zmian nie ma........
czy naprawdę nie ma chętnych na to żeby cos zminić? Dziwię sie bo na forum tyle się o tym pisze......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
jarek



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 78
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisać o cokolwiek zrobić to dwie różne sprawy przecież...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ontopus



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 224
Skąd: Plechów, Ziemia Kazimierska

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska chyba znowu podzieliła się na dzielnice.
Bo jakoś z południa nikogo w nowym zarządzie nie widać, czyli brak szerszej reprezentacji hodowców.
Jakoś nie do końca wierzyłem, kiedy kilka miesięcy temu mówiono że w tym wszystkim chodzi o rozwalenie KON.
W 2010 r. to już mojej składki ta organizacja nie zobaczy, zamiast wspierać fikcję lepiej zapłacić składkę w SV, i zasuwać autostradą na rtg i DNA do Niemiec.
_________________
www.ontopus.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Paź 27, 2009 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ontopus napisał:

Bo jakoś z południa nikogo w nowym zarządzie nie widać, czyli brak szerszej reprezentacji hodowców.


Słyszałam, że nie było wielu osób z południowej Polski - trudno się dziwić - dojazd do Więcborka do najkrótszych nie należy. A może też zapał trochę opadł - skoro tak łatwo unieważnić wybory, to po co bawić się w to dalej.

Mnie osobiście wypadł wyjazd do krycia - jeśli nie jechałabym w niedzielę w daleką drogę do Włoch, to na pewno byłabym wraz z Adamem w Brzozie.

A tak przebieg zebrania znam tylko z przekazów ustnych.
Uzupełniając wykaz Darka. Klubowa Komisja Rewizyjna:

Bagrowski Zbigniew
Barlak Andrzej
Boratyn Zdzisław - Przewodniczący
Gesinowski Jarosław - Zastępca Przewodniczącego
Ossowski Robert
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Paź 27, 2009 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia czy uzyskałam prawdziwe informacje. Z tego co słyszałam wynika, że na niedzielnym zebraniu wybrano 11 członków Zarządu Klubu i 1 zastępcę oraz 5 członków Klubowej Komisji Rewizyjnej i ani jednego zastępcy Exclamation Czyli głosowano na 12 kandydatów do zarządu oraz na 5 kandydatów do komisji rewizyjnej.

Mam nadzieję, że moje informacje sa błędne, bo jeśli byłaby to prawda, to władze nie zostały wybrane w prawidłowy sposób.

Regulamin wewnętrzny KON mówi, że Zarząd Klubu składa się z 11 członków i 3 zastępców, natomiast Klubowa Komisja Rewizyjna składa się z 5 członków i 2 zastępców. Jest to Regulamin wewnętrzny Klubu ON zatwierdzony przez Plenum Zarządu Głównego ZKwP w dniu 18.03.2000 roku, a jego obowiązywanie zostało potwierdzone w protokole pokontrolnym GKR ZKwP z dnia 30.03.2009.
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Wto Paź 27, 2009 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może pomóc zrozumieć mi o co tu chodzi?,bo już zgłupialem i nic z tego niewiem. A od nowego roku mialem zostac członkiem KON,ale jednak się wstrzymam,bo robi się jakieś g.... z tego wszstkiego i znowu stołki są ważniejsze niż cała reszta.
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kenzo



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 152
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Paź 27, 2009 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje gratulacje mając takiego viceprzewądniczącego do spraw hodowlanych to owczarki których właściciele należą do KON będą napewno spełniały wszystkie wymagania SV bo skoro KON chce dalej utrzymywac ścisłe kontakty z tą organizacją ,wstyd by było żeby chociaż sama góra tego klubu nie miała w swoich hodowlach psów i suk z wyszkoleniem minimum IPO1, niemieckim przeswietleniem (tył przód)oraz , co chyba najważniejsze niemiecką licencją hodowlaną .Tylko wtedy SV może traktować ten klub poważnie . Myślę że rzykład powinien iść z góry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mateusz Grzywa
Gość





PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba nikt nie zmusza do zostania członkiem KON-u? a co do wyborów jeśli tak narzekacie na wyniki gdzie była tzw opozycja? osobiście uważam że brak osób reformatorskich np. P. Domańska szkoda że pojechała na krycie bo na pewno została by wybrana.
Powrót do góry
Kenzo



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 152
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację ,nikt nie zmusza ale też i nic nie robi aby pozyskać nowych członków, a jak wiadomo klub wybieralny musi liczyć co najmniej stu członków z opłaconymi składkami o co przy obecnym podziale jaki zaistniał wsród członków KON może być trudno ,ale to już problem nowo wybranych władz tego klubu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
EAGENT



Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 13
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wpis anulowany
_________________
Michał Garstecki


Ostatnio zmieniony przez EAGENT dnia Wto Gru 08, 2009 9:59 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EAGENT napisał:

Pisać na forum może każy ale działać nie ma komu. "Mafia kynologiczna " nie dopuszcza nowych.
Przykre.


Czy naprawdę uważasz, że to mafia kynologiczna nie dopuszcza osób do działania Question

Mnie się wydaje, że po prostu jesteśmy takim biernym środowiskiem. Łatwiej jest narzekać na działanie innych aniżeli samemu coś zrobić - i poddać się krytyce.

Bo oczywiście jest prawdą, że niektórzy "działacze" pragną się dostać do władz Klubu wyłącznie, aby nosić wizytówkę "członek Zarządu KON" czy też paradować na BSZS z plakietką VIP.

Ale prawda jest również taka, że naprawdę bardzo trudno jest znaleźć w naszym środowisku osoby, którym się chce coś zrobić dla ogółu - widać to nawet po tym, że tylko garsta osób będąc na wystawie potrafi pomyśleć o tym, żeby zapisać wyniki. Sama słyszałam kiedyś na wystawie rozmowę - "Co tam wygrało w tej klasie? Nie wiem - ale zobaczymy na Jacentusie lub Tensorze" Rolling Eyes
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group