Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NOWE WŁADZE KON
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ontopus napisał:
...
W 2010 r. to już mojej składki ta organizacja nie zobaczy, zamiast wspierać fikcję lepiej zapłacić składkę w SV, i zasuwać autostradą na rtg i DNA do Niemiec...


EAGENT napisał:
..Osoby które krytykują fakt wyboru nowych władz klubu nie raczyly pojawić się na wyborach mogą tylko sobie pluć w bodę. ...


Ja przychylam się do zdania EAGENTa. Mamy demokrację (przynajmniej w dziedzinie wyborów władz Klubu) - więc dlaczego z niej nie skorzystać Question

Teraz jest właśnie czas, aby zapisać się do Klubu - ponieważ osoby, które zapiszą się do Klubu do lutego 2010 - będą miały prawo głosu podczas kolejnych wyborów władz Klubu w marcu 2011 - to tylko rok i cztery miesiące Twisted Evil Więc zamiast narzekać na obecne władze, po prostu należy się zapisać teraz - aby znowu za rok nie biadolić, że Klub jest mało reprezentatywny w stosunku do całego środowiska.

A na pewno nie jest rozwiązaniem "olewanie" Klubu - jak to radzi Ontopus - bo właśnie KON jest wizytówką nas wszystkich w WUSV i od nas zależy jaka to będzie wizytówka Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja troszkę nie na temat - właśnie weszłam na stronę ZKwP i dowiedziałam się, że szefem Klubo-Komisji jest Wlademar Kosmalski, o/Olsztyn
A szefem KON - Zbigniew Szcześniak, sekretarz - Joanna Domańska. Czy coś się zmieniło od 25.10.2009??
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basia i V napisał:
Ja troszkę nie na temat - właśnie weszłam na stronę ZKwP i dowiedziałam się, że szefem Klubo-Komisji jest Wlademar Kosmalski, o/Olsztyn
A szefem KON - Zbigniew Szcześniak, sekretarz - Joanna Domańska. Czy coś się zmieniło od 25.10.2009??


Tak niestety działa strona ZG ZKwP Sad . Zgłaszałam to już w zeszłym tygodniu aktualnemu sekretarzowi KON - powiedział, że się tym zajmie.

Ale trzeba przyznać, że strona ZG ZKwP "żyje własnym życiem" Very Happy
Zajrzyj sobie Basiu na regulamin przeglądu hodowlanego ON:
http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=reg_owcz&l=pl
Jest on nieaktualny od 1 kwietnia 2006 Twisted Evil .
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
EAGENT



Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 13
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wpis anulowany
_________________
Michał Garstecki


Ostatnio zmieniony przez EAGENT dnia Wto Gru 08, 2009 10:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kenzo



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 152
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tu nie widzę aby ktos narzekał , jaki jest koń każdy widzi . Z ilości wpisow widać że sprawy KONu nie wielu interesują i chyba po ostatnich wyborach trudno będzie namówić kogoś do wstąpienia do tego klubu chyba że będzie to nowicjusz w świecie owczarkarskim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wprawdzie to nie o KON, ale właśnie przeczytałam, że ZG ZKwP we wrześniu zawiesił działanie wybieralnego klubu hovawarta. :?Zapewne nie spełnili horrendalnego wymogu 100 członków. Ciekawe, że w Czechach do powołania klubu rasy wystarczy 20 chętnych - u nas musi być aż 100.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ontopus



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 224
Skąd: Plechów, Ziemia Kazimierska

PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat KON podobnie jak przedmówca (Kenzo) uważam praktycznie za zakończony, i chcę tylko dodać - tak żebyśmy sobie np. za dwa lata podsumowali ile ta organizacja zdziałała w tym kształcie, moim zdaniem nie zrobi nic. Ażeby trzymać przyjęty obecnie kierunek proponuję jeszcze przyłączyć KHRON.
_________________
www.ontopus.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
["EAGENT"] w harakterze, starz,
starzem,
mószę się wiele jeszcze nauczyć.
Może zacznij od ortografii
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
EAGENT



Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 13
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wpis anulowany
_________________
Michał Garstecki


Ostatnio zmieniony przez EAGENT dnia Wto Gru 08, 2009 10:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kenzo



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 152
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę że to nastąpi szybciej niż się to onotopusowi zdaje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EAGENT napisał:
Byłem ciekaw reakcji na błędy ortograficzne. Napisałem tak z premedytacją. Wynika z tego, że wystarczy troszkę odstąpić od ogólnie przyjętych norm a już na ciebie z byka patrzą.


Kiedy usiłuję czytać tekst usiany błędami ortograficznymi, to mam tak duży problem ze zrozumieniem o co autorowi chodziło, że po prostu nie czytam tak napisanych tekstów.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kornel_D



Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 4
Skąd: Grabów nad Prosną

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta cała organizacja przypomina mi beton który jest w PZPN...
_________________
Kornel Dybul
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
opozda



Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 33
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zastanawia mnie skad sie wzielo na zebraniu 70 czlonkow z prawem do glosowania skoro zaplaconych skladek bylo 70 a conajmniej 30-tu majacych prawo glosu nieprzyjechalo mozena sobie tlumaczyc ze zebranie nieodbylo sie w hotelu brzoza tylko ogrodku piwnym przy dobrym zapewnie piweczku a po kilku moze byc roznie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
opozda



Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 33
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes Laughing Idea Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skąd te informacje i najważniejsze - czy są to informacje PEWNE? Czy tylko plotki?
Nie mówiąc o tym, że skoro składek było tylko 70, to klub powinien zostać zawieszony...
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group