Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NOWE WŁADZE KON
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basia i V napisał:
A skąd te informacje i najważniejsze - czy są to informacje PEWNE? Czy tylko plotki?
Nie mówiąc o tym, że skoro składek było tylko 70, to klub powinien zostać zawieszony...


Mam nadzieję, że na pierwszą część Twojej wypowiedzi odpowie Jarek.
Ja mogę tylko podejrzewać, że chodziło mu o umożliwienie przez zarząd komisaryczny płacenia składek wstecz - tzn. np. w sobotę przed zebraniem "październikowym" można było zapłacić składki za poprzednie lata. Więc niejako osoby, które na kwietniowym zebraniu nadzwyczajnym nie były członkami Klubu, na zebraniu "październikowym" członkami już byli.

Natomiast co do kwestii zawieszenia Klubu ze względu na zbyt małą liczbę członków - wydaje mi się, że Jarkowi chodziło o składki za rok 2009 - a na to jest czas do końca roku - dopiero potem podawana jest aktualna liczba członków za rok 2009.
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie Klubu pojawiło się sprawozdanie z zebrania wyborczego:

http://www.owczarek-niemiecki.com/walne%2025%2010%202009.htm
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Lis 30, 2009 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie Klubu pojawił się plan pracy Zarządu Klubu:

http://www.owczarek-niemiecki.com/plan%20pracy%202010.htm

Wydaje mi się, że bardzo pozytywnym jest, że zostało to podane do wiadomości publicznej. Myślę również, że rozwinie się dyskusja na tematy poruszone w tym planie: sprawa testów psychicznych, wystawy klubowej etc.
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Lis 30, 2009 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duskutantów zainteresowanych sprawą wystawy klubowej czy też planami zmian z projekcie testów psychicznych odsyłam do innych wątków.
Jako, że niniejszy watek dotyczy nowego zarządu KON - wydaje mi się, że poniższą sprawę poruszam we właściwym wątku.

W planie pracy nowego zarządu możemy przeczytać jakże trafną charakterystykę tego - czego doświadczyliśmy w roku 2009:

"W ostatnim okresie doświadczyliśmy niespodziewanej rezygnacji dotychczasowego Przewodniczącego Klubu kol. Zbyszka Szcześniaka, wyboru na Przewodniczącego kol. Krzyśka Dobrzańskiego, rozłamu wśród członków Klubu, unieważnienia wyborów z 2008 roku (głosowanie przez nieuprawnione osoby) i zawieszenie Zarządu Klubu, w następstwie powołanie Komisarycznego Przewodniczącego i wreszcie ponownych wyborów do Zarządu."

Dla mnie bardzo znamienne jest, że unieważnienie wyborów nie nastąpiło wprost po tych feralnych wyborach w Brzozie 2008, a dopiero po "rozłamie wśród członków Klubu".

Myślę, że powinno to stanowić lekcję dla nowo wybranego zarządu, aby wszelkimi siłami starał się zabezpieczyć przed powtórzeniem takiego scenariusza - gdyż unieważnienie wyborów w rok po wyborach jest niepotrzebnym marnowaniem energii i pracy wielu ludzi.
Wśród braci owczarkarskiej chodzą słuchy, że na tegorocznych wyborach również głosowały osoby nie uprawnione - nawet na tym forum został postawiony taki zarzut. Dlaczego więc Zarząd Klubu nie ustosunkuje się już teraz publicznie do tych pogłosek - przedstawiając uzasadnienie na jakiej podstawie pozwolono głosować osobom, które jeszcze kilka dni przed zebraniem nie miały zapłaconych składek za kilka lat wstecz.
Wydaje mi się, że takie oczyszczenie atmosfery jest nam wszystkim bardzo potrzebne, a zarazem będzie stanowić dobre zabezpieczenie przed ewentualnymi próbami podważenia tych wyborów w przyszłości.
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy Klubu ON, Klubo-Komisji, ZKwP etc. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group