Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wystawy "owczarkarskie" - sezon 2010
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 2:44 pm    Temat postu: Wystawy "owczarkarskie" - sezon 2010 Odpowiedz z cytatem

Na stronie ZG ZKwP pojawił się spis wystaw na przyszły rok. W wykazie tym zawartych jest 10 krajowych wystaw owczarków niemieckich:

MARZEC

13.03 Jarosław (org. O/Przemyśl) - Karl-Heinz Gladbach (suki), Waldemar Kosmalski (suki)

KWIECIEŃ

17.04 Skoki k/Poznania (org. O/Poznań) - Thomas Teubert - psy, Bernhard Erdmann - suki

MAJ

8.05 Wrocław - Thomas Teubert, Lutz Wischalla, Adam Domański
15.05 Rzeszów - Erich Bösl
29.05 Bydgoszcz - Hans Jürgen Begier

CZERWIEC

12.06 Rybnik - Norbert Wettlaufer

LIPIEC

3.07 Świerklaniec (org. O/Chorzów) - Franz-Peter Knaul, Lutz Wischalla
25.07 Łomża (org. O/Białystok) - Luciano Musolino - WYSTAWA ODWOŁANA Exclamation

SIERPIEŃ

7.08 Wólka Kozodawska (org. O/Warszawa) - Uwe Sprenger, Waldemar Federak

WRZESIEŃ

4.09 Kraków - Ewa Florek

PAŹDZIERNIK

16.10 Brzesko (org. O/Zakopane)
_________________
Asia Domańska


Ostatnio zmieniony przez askad dnia Czw Cze 17, 2010 7:56 am, w całości zmieniany 9 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otrzymałam informację, że wystawa ON organizowana 17.04.2009 przez O/Poznań nie będzie w Błażejewku (jak widnieje na stronie ZG ZKwP) tylko, podobnie jak w tym roku, w Skokach.

Skorygowałam już powyższy wykaz.
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam głosy, że wrocławska "majówka owczarkarska" ma być przeniesiona na 8 maja - ale ponieważ to jeszcze nie jest informacja pewna - w wykazie pozostawiam na razie termin 3 maja.
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jarek



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 78
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

25.07 Białystok - wystawa będzie organizowana w Łomży
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za informację - już poprawiłam w wykazie Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

askad napisał:
Słyszałam głosy, że wrocławska "majówka owczarkarska" ma być przeniesiona na 8 maja - ale ponieważ to jeszcze nie jest informacja pewna - w wykazie pozostawiam na razie termin 3 maja.


Na stronie ZG jest już nowy termin wystawy w Miliczu - czyli 8 maja Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Oman



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Poręba Żegoty

PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na stronie oddziału Wrocław dalej jest 3 maja Wink .


Agnieszka (wredna żona Pawła Twisted Evil )
_________________
Agnieszka Moscoa Zeledon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopisałam przy niektórych wystawach proponowane obsady sędziowskie - proszę jednak o nietraktowanie tych informacji jako oficjalnych Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Lut 12, 2010 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otrzymałam dzisiaj informację o obsadzie sędziowskiej na wystawie w Skokach - wykaz uzupełniłam Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jarek



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 78
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzony sędzia na wystawę w Łomży -25.07 - Luciano Musolino
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
K8



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 221
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 12:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

informuję, że potwierdzona została obsada sędziowska na wystawie organizowanej przez O/Warszawa w Wólce Kozodawskiej - 7 sierpnia 2010 r. :
Uwe Sprenger - Sędzia SV (Hodowla von Regina Pacis)
Waldemar Federak - Sędzia Międzynarodowy

Mam nadzieję, że wystawa w Wólce zagości w Państwa planach wystawowych na najbliższy sezon i jednocześnie proszę Asię o uzupełnienie listy o powyższą wystawę.

Serdecznie pozdrawiam!
_________________
Katarzyna Leszczyńska
www.hexenland.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Mar 08, 2010 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopisałam obsadę wystawy w Łomży, zmieniłam za stroną O/Przemyśl obsadę w Jarosławiu , zmieniłam według informacji Oli obsadę w Miliczu oraz dopisałam wystawę w Wólce Kozodawskiej (przepraszam, ale nie wiedziałam o tej wystawie - nie ma jej w wykazie wystaw na stronie Zarządu Głównego).
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pumagr



Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Mar 08, 2010 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest Asiu na stronie Oddziału Warszawskiego
_________________
Grażyna Ciesielska Rudasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś wie może kto sędziuje suki na wystawie w Skokach 17 kwietnia Question Chodzą słuchy, że sędzia Wischalla nie może niestety przyjechać w tym terminie - a dzisiaj mija termin zgłoszeń Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje zadzwonic do oddzialu Poznan i posluchac co ta pani wygaduje. Ja wiem, ze to nie jej wina ale noz sie w kieszeni otwiera! Sedzia Wischalla zrezygnowal jakis czas temu ale dzisiaj nastepny niemiec tez zrezygnowal Exclamation. Na 17 dni przed wystawa pani zapewnia mnie, ze oczywiscie oni szukaja niemca Exclamation. Na dodatek nie chciala mi udzielic informacji, ktory to byl ten drugi sedzia. Watpie czy wogle byl. Jak plotka glosila, ze bedzie pan Szczesniak to pewnie sie tak stanie, ale nam bedzie sie wmawiac, ze to w ostatniej chwili, ze w zasadzie z lapanki byl zlapany na to sedziowanie Confused
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group