Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WYNIKI (str.6): Wystawa Klubowa ON 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Demarko



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Testy na klubówkach to też dla mnie szopka,konkretnie chodzi mi o nieobowiązkowe puszczanie rekawa. A przypomnę że warunkiem ukończenia egzaminu IPO jest obowiązkowo puszczenie rękawa ! Często można zauważyć że ani pies ani jego przewodnik nie mają nawet odruchu wydania i reakcji na komendę "puść"! Dla mnie odpowiedż jest tylko jedna .Czy to ulegnie zmianie na tej wystawie szczerze wątpię gdyż nie jest to w interesie "zaplecza politycznego" obecnych władz .

A skoro WSZYSCY to przeczytają to powiem że nie sztuką jest objąć ster władzy , sztuką jest zdobyć uznanie , podejmując dla dobra ON mało "popularne" decyzje.
_________________
Marek Dmochowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demarko napisał:
Często można zauważyć że ani pies ani jego przewodnik nie mają nawet odruchu wydania i reakcji na komendę "puść"! Dla mnie odpowiedż jest tylko jedna .Czy to ulegnie zmianie na tej wystawie szczerze wątpię gdyż nie jest to w interesie "zaplecza politycznego" obecnych władz .

Dokladnie... .
Czy "pusć" nie powinno być w interesie własciciela psa??
Potwierdzam Twoje zdanie,że skoro pies ma IPO-1 to powinien puszczać.
Na egzaminie IPO-1 pies musi trzy razy puścić.
Oczywistym jest przecież że egzamin IPO-1 jest trudniejszy w wykonaniu psa niż testy czy koerung[rewirowanie,oszczekiwanie,chwyt ręakwa trzykrotny,trzykrotne puszczanie,konwój boczny,czolówka].
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Demarko



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że w środę wszyscy mieliśmy problem z internetem...
"Obowiązkowe puszczanie rękawa na Wystawi Klubowej : tak/nie"
Ciekaw jestem gdyby takie zapytanie rozesłać internetem do wszystkich hodowli ON jaki byłby odzew ? Może taki jak tu , gdzie najwięksi aktywiści obecni na prawie wszystkich wątkach nabrali wody w usta ?
_________________
Marek Dmochowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie podpisuje obiema rękami i czym tam jeszcze trzeba ..
Puszczanie tak jak na BSZS tak na Klubowej Wystawie powinno byc obowiazkowe!Tak jak zreszta jest na Koerungu takze..na Pierwszym pies moze nie puszczac ale juz na Dożywotnim puscic musi!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Demarko



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ola , żeby nikt nie pomyślał że podczas udziału na pierwszej klubówce nie musi puszczać tylko na drugiej...
_________________
Marek Dmochowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marku...to był żart???
Napisałam wyraznie..na Pierwszym Koerungu pies moze zaliczyc nie puszczajac(oczywiście z stosownym wpisem),na Dozywotnim przedłuzeniu Niemieckiej Licencji hodowlanej -Musi puscić!
A na Testach i Klubówkach -Puszczac musi obowiązkowo,przy nodze chodzic także Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Demarko



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Mar 26, 2010 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No,no,no... zainteresowanie tematem "puszczania rękawa " że ho.ho...
A gdzie ci forumowi aktywiści ?!
_________________
Marek Dmochowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Pią Mar 26, 2010 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no no prosze jaki nie zadowolony teoretyk Very Happy . Owszem powinno byc puszczanie ale wtedy jeszcze mniej by psow takie testy zaliczyly. Nie jest to powod do dumy ale u nas tak naprawde nie przywiazuje sie wagi do szkolenia mam na mysli wladze klubu. Skoro nie ma nacisku to latwiej jest bez puszczania. Wszyscy, ktorzy choc troche zajmuja sie szkoleniem do "konca" (a nie tylko od czasu do czasu pojawia sie na jakims placu jako tzw "wielcy fachowcy") wiedza, ze o wiele latwiej jest nakrecic psa bez puszczania. Komenda pusc w prowadza obciazenia i oczywiscie takie szkolenie jest dluzsze. Ale zeby to wiedziec trzeba szkolic. Zasmiewasz sie tutaj z klas otwartch wyzywasz psy od kundelkow a moze oswiecisz nas i powiesz jakie ty masz osiagniecia w tej dziedzinie ze swoimi psami SWOIMI a nie z twoim przydomkiem. Ostatnie twoje szkolenie twojej suki (razem chodzilismy na kurs) nawet nie doszlo do komendy pusc.
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Demarko



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Mar 26, 2010 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawos chyba nie zdaje sobie sprawy że tego typu wypowiedzi to tylko woda na młyn dla tych co postawiony przeze mnie temat chcą przemilczeć ,mam na myśli władze klubu ,woda na młyn dla przeciwników obowiązkowego szkolenia ....
Przemilczany temat to tak jakby go nie było i tak będzie ze wszystkim co mogłoby się przyczynić do poprawy jakości ON w Polsce...

Ale przynajmniej stanowisko jednej hodowli już poznaliśmy.
_________________
Marek Dmochowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Demarko



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Mar 26, 2010 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą to jest obrzydliwe co pisze Brawos , wiedząc że mając w domu same stare suki /14 i 10 lat/, dla ratowania materiału hodowlanego rozpocząłem szkolenie /a właściwie naprawianie/ 2 letniej biegającej dotąd w ogródku suki.Moja suka odpadła w ostatniej akcji IPO1 a twoja uczestniczka tego samego kursu ?Czy to ta sama co na egzamin " pojechała" na Białoruś i posiada tytuł VA2 Pl ?
Całe szczęście nie tylko ja poznałem się na Brawos ...
_________________
Marek Dmochowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie nasuwa sie tylko jedno..
Przestańcie sie ogladac na innych patrzcie na siebie i swoje podwórka i udowodnijcie wszystkim że jestescie lepsi!Grunt to zdrowa rywalizacja Wink
A tego typu dyskusje na forum sa nie potrzebne i nic nie wnosza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Demarko



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz racje Olu! Niektórzy potrafią oczerniać innych, sami mając wiele na sumieniu, a najprostrza metoda obrzucić drugiego błotem. Wtedy się zamknie i dalej można się promować na znawcę WSZYSTKICH tematów.
Ja w swoim dorobku mogę pochwalić się pięciokrotnym udziałem z zaliczonymi testami na wystawach Klubowych moich psów z przydomkiem De-Marko (3xsuka,2xreproduktory). To w przeciagu 8-miu lat, bo na tyle pozwalała mi hodowla w warunkach domowych, nie robiąc z domu ZOO.
_________________
Marek Dmochowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demarko napisał:
Swoją drogą to jest obrzydliwe co pisze Brawos , wiedząc że mając w domu same stare suki /14 i 10 lat/, dla ratowania materiału hodowlanego rozpocząłem szkolenie /a właściwie naprawianie/ 2 letniej biegającej dotąd w ogródku suki.Moja suka odpadła w ostatniej akcji IPO1 a twoja uczestniczka tego samego kursu ?Czy to ta sama co na egzamin " pojechała" na Białoruś i posiada tytuł VA2 Pl ?
Całe szczęście nie tylko ja poznałem się na Brawos ...


Tak to jest jak jedna pani drugiej pani.... i zabawa w gluchy telefon jak znalazl. Nigdy nie wiadomo co sie na koncu uslyszy. Uczestniczka tego samego kursu to byla Chasey Mis-Maz i oczywiscie zdala ten egzamin. Tak samo jej miotowy brat Champ zdal egzamin i po egzaminie pojechala na Bialorus. Z Champem na szkolenie pojechala Balbina Red Star, ktora nigdy nie uczestniczyla w kursie IPO. Pojechala bo tam bylo tanio po drugie mialam zapewnienie od strony Beaty Kalisz ze jest tam ok a po trzecie jak nie po pierwsze nie bylam w stanie robic z trzema psami IPO.

Demarko napisał:
Swoją drogą to jest obrzydliwe co pisze Brawos...

Obrzydliwe to jest brudnym paluchem grzebac w cudzym sloiku nutelli
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demarko napisał:
Masz racje Olu! Niektórzy potrafią oczerniać innych, sami mając wiele na sumieniu, a najprostrza metoda obrzucić drugiego błotem. Wtedy się zamknie i dalej można się promować na znawcę WSZYSTKICH tematów.


Mowisz o sobie oczywiscie.... Laughing
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Oman



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Poręba Żegoty

PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie KONu pojawiły się szczegółowe informacje na temat wystawy klubowej.
Całkiem ambitnie wygląda regulamin testów , oby faktycznie w takiej formie był on egzekwowany:

http://www.owczarek-niemiecki.com/index.php?option=com_content&view=article&id=77:informacje&catid=10:wystawa-klubowa&Itemid=34

Agnieszka (wredna żona Pawła Twisted Evil )
_________________
Agnieszka Moscoa Zeledon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group