Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Egzamin IPO w Łodzi,....to cud!
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 10:56 am    Temat postu: Egzamin IPO w Łodzi,....to cud! Odpowiedz z cytatem

.......
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 6:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halinko, gratulacje dla Ciebie jako współwłaścicielki Ingi, fajnie że nadal razem pracujecie...

A co do egzaminu, a właściwie jego braku.... wydaje mi się ,że takie sprawy nie powinnaś załatwiać telefonicznie, czy w rozmowie osobistej tylko na piśmie, odpowiedź też powinna być na piśmie. trochę to dłużej trwa, ale jest potem jakiś konkret..
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

setka napisał:
Halinko, gratulacje dla Ciebie jako współwłaścicielki Ingi, fajnie że nadal razem pracujecie...

A co do egzaminu, a właściwie jego braku.... wydaje mi się ,że takie sprawy nie powinnaś załatwiać telefonicznie, czy w rozmowie osobistej tylko na piśmie, odpowiedź też powinna być na piśmie. trochę to dłużej trwa, ale jest potem jakiś konkret..

A z takiego konkretu - może być później zarzut o nie wypełnianie statutowych zadań oddziału Twisted Evil
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.......
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 6:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

........
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 6:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DesperadoK9
Gość





PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Kieleckim odziale jest identycznie jak pani Halinka opisała w wypowiedzi zaczynajacej ten temat.A tak jak wygladaja testy psychiczne to nawetszkoda pisać-śmiech na sali , co najgorsze to stołki sa tak oblegane i zasiedziane ze ciezko z nich ruszyc dupe!!!!!!!!
Powrót do góry
Draniu



Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 91
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 8:51 pm    Temat postu: byłe widziałem szoku doznałem Odpowiedz z cytatem

Nawiązując do tego co napisała Pani Halina też chciałem dołożyć swoje , morze ktoś pomyśli ze Pani Halina już za długo w tym wszystkim siedzi i za bardzo marudzi , ale zapewniam wszystkich co przeczytają ten tekst że szczenka mi opadła. Byłem 1 raz na przeglądzie hodowlanym i miałem inne wyobrażenie. W świecie elektroniki aby zaspokoić swoja ciekawość oglądałem materiały na internecie i nawet przyznam było ciekawie , wiec bez oporów poszedłem rano na Łódzki przegląd. Dodatkowo myślę Mikołajkowy turniej PT no niedziela zapowiada się ciekawie. A zaczyna się tak psy do turnieju trenują w między czasie przyjeżdzaja pierwsi On , co robią zaczynają chodzić z psami bo są z trasy normalka . Przychodzą ludzie z zawodów i co mówią poszli mi stąd jak najdalej bo psy nam się rozpraszają ( nie normalka ). Wtedy Panowie zabierają całą grupę za teren myślę sobie gdzie oni idą znam te okolice może na browara no to fajnie jest. Nie stety poszli za teren motodromu i w alejkach gdzie często przechadzają się rodzice z dziećmi wiązali psy do latarni i tak wyglądał cały egzamin. Czekałem tylko kiedy ktoś z przechodzących osób zadzwoni po straż miejską. Usiadłem na ławce i długo sie zastanawiałem czy jest 2009 rok czy 1949. Pomyślałem CUD cofnołem się w czasie i tylko moja cholerna komórka dzwoniąc powróciła mnie do bardzo smutnej rzeczywistości.
_________________
Maciej Dranicki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym łódzkim motodromem to rzeczywiście jest idiotyzm - tak jakby w tak dużym mieście nie można było znaleźć małego, ogrodzonego boiska z przyzwoitą murawą. Ja zaliczyłam tam trening do testów i zawody obedience -i chwatit.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Gru 09, 2009 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie przy okazji tego tematu zastanawia jedna sprawa - kto właściwie może być organizatorem egzaminu "pod szyldem" ZKwP Question

Na druku zgłoszenia egzaminu (http://www.zkwp-szkolenie.pl/do_pobrania/druk_zgloszenia_imprezy.pdf) można przeczytać, że "Organizatorami egzaminów i innych imprez są wyłącznie Oddziały Związku".
Co to w praktyce oznacza Question
Wiem bowiem, że w niektórych oddziałach egzaminy "związkowe" odbywają się (lub odbywały - nie wiem czy aktualnie też) na terenach prywatnych zakładów szkolenia. Więc jak się to odbywa - prywatny zakład pisze pismo do zarzadu oddziału, który wyraża zgodę lub nie - a jesli wyrazi zgodę to co, przysyła własnego kierownika egzaminu (np. członka oddziałowej komisji szkolenia) czy odbywa się to jakos inaczej Question

A co do Oddziału Łódź - według strony GKSP w roku 2008 podkomisję IPO reprezentowała pani Izabella Potocka.
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Draniu



Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 91
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Gru 09, 2009 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wita serdecznie , w odpowiedzi na zadane przez Panią pytanie myślę ze z ekonomicznego i prawnego punktu widzenia to nie ma różnicy gdzie będzie przeprowadzony egzamin ( pod warunkiem że oddział nie posiada swojego lub dzierżawy ). Bo jeśli istnieje choćby dzierżawa musi być uzasadnienie dlaczego związek opłaca inny plac za wynajem skoro ma swój. Ale tu z reguły wystarczy pisemna opina kierownika sekcji do spraw szkoleń , iż związek nie posiada placu w pełni odpowiadającego normą do przeprowadzenia egzaminu.
Znając w praktyce w innych dziedzinach jeśli z taką prośbą nie wystąpią sami zainteresowani i nie będzie nacisków , to marne szane że ktoś za nich zrobi to , z prostej przyczyny - nie ma w Polsce rejonizacji i związek nie zainwestuje sam z siebie w plac bo nie ma pewności co do frekwencji.
_________________
Maciej Dranicki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Gru 10, 2009 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje pytania dążyły w kierunku - czy w zaistniałej sytuacji nie byłoby najprostszym rozwiązaniem, aby p. Halinka wystąpiła do O/Łódź z prośbą o zgodę na zorganizowanie egzaminu IPO na jej własnym placu Question
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Draniu



Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 91
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Gru 10, 2009 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się , to samo ja napisałem w mojej odpowiedzi na zadane przez Panią pytanie .(Ale tu z reguły wystarczy pisemna opina kierownika sekcji do spraw szkoleń , iż związek nie posiada placu w pełni odpowiadającego normą do przeprowadzenia egzaminu. )
_________________
Maciej Dranicki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
alexandra



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 432
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniewaz nie moge sie zalogowac na moje konto,pisze z konta Oli.
Jak obiecaam tak yrobiam pojechałam do innego oddziaz zdawa PT i IPO,oba egzaminy suki zaliczyły pozytywnie.Prosto po egzaminie pojechałam na krycie do Oli,dlatego pisze z jej kompa.
Jak tylko bede miała juz dostep do własnego kompa i neta napisze więcej o egzaminach i Oddzale lódz.
To pisałam ja Grandziocha.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.....................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 6:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..........................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 6:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group