Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Egzamin IPO w Łodzi,....to cud!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
K8



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 221
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 12:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomimo problemów w oddziale gratuluję zdania egzaminów!!!! Very Happy Pochwal się jak wypadła Inga??? Co z karierą "zawodową"?
_________________
Katarzyna Leszczyńska
www.hexenland.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...............
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 6:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halina

szkoda bić piany.Od dawna wiadomo że co poniektórzy nie robią,nie robili i nigdy nie zrobią niczego co polepszy stan hodowli czy systemu szkoleń. Pan Rurarz niebawem stawi się w Sądzie i wyjaśni dlaczego wydano dwa międzynarodowe certyfikaty użytkowości mojej suce,a kiedy wyszło na jaw że egzamin jest JEDNYM WIELKIM WAŁEM, jedyne co zrobił to mi anulował IPO 1 i IPO 2 a co za tym idzie Korung. Teraz oczywiście każdy siedzi cicho i myśli że po zawodach.A ja tymczasem napisze że radze zbierać kasę na odszkodowanie,bo termin rozprawy jeszcze w tym roku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.....................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 6:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halina już ci to pisałem na prv,więc nic nowego. Chodzi o cofnięcie mojej Blue uprawnień IPO.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sro Lis 24, 2010 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 6:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
Zapytałam czy to może jest pan Sł.Kawka/przepraszam to żadna złośliwość/ .Okazało się ,że nie bo w/w prowadzi prywatną szkołę i nie może szkolić dla Związku,....




...Zaproponowałam,że mogę podjąć się kursu na IPO dla oddziału.Dysponuje wszelkim sprzętem + mam do dyspozycji pola na pracę węchową. Nic z tego ,bo jak się okazało,nauka pracy węchowej i nauka posłuszeństwa zarezerwowane są dla Pana RURARZA.


Irytujące jest też to,że naprzyklad Oddzial Warszawa rekomenduje prywatne szkoły ktore oficjalnie robią kursy PT oraz IPO dla dla ZK a Oddział Łódż dyskryminuje Szkoły Prywatne,nie dopuszczając do pracy w OKSP przedstawicieli szkół prywatnych.
Co jest jeszcze dziwniejsze,... wielu członków GKSP[sędziowie prob pracy] mają wlasne prywatne szkoły posiadające stronki internetowe.
Czy to nie powinno być ujednolicone w calym ZK...???
Dopowiem,że nie irytuje mnie akceptowanie prywatnych szkół,tylko ich dyskryminowanie tu i tam.
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...............
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 6:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Draniu



Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 91
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 6:13 pm    Temat postu: IPO Odpowiedz z cytatem

Szanowna Pani Halino , jestem osobą , która jak Pani powie słowo przepisuję się z Panią , nie wiem do Włocławka , Torunia , tylko po to aby się coś zmieniło.Mam do Pani pytanie ??. Słyszałem od starszych hodowców 3-4 lata temu , ze raz w tygodniu kiedyś spotykaliście się z kierownikiem sekcji Panem Gątkowskim i że rozwiązywano nie takie problemy . Może warto wrócić do tematu , jest okres zimowy , wystaw brak to można spożytkować to do szczytnych celów. Mam apel !!! niech się też wypowiedzą tu na forum inni członkowie łódzkiego oddziału z sekcji ON , a nie tylko czytają i wtedy można radzić . W pojedynkę to nic się nie zrobi.
_________________
Maciej Dranicki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Oddziałach ZK, szkoleniami "zarządza" OKSP..., nie sekcje ras. Crying or Very sad
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Draniu



Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 91
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo rozumiem , tz : ze jeśli się zbiorą solidarnie wszyscy ludzie z sekcji ON i będą dążyć do zmian przepisu w sprawie w/w tematu ,to i tak nie maja wpływu na OSKP ?- wątpię. Laughing :
_________________
Maciej Dranicki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

............
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 6:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Halino...w temacie OKSP w Łodzi popieram Panią.
W tym roku Dorotę "wyrzucono" z OKSP tylko dlatego,że mamy zarejestrowaną działalnosć... pomimo deklaracji Doroty o wykonywaniu pracy spolecznej dla OKSP bez zadnego wynagrodzenia.
Wyrzucenie z OKSPzrobiono w mało przyjemny sposób a właściwie to zrobila jedna osoba przez Panią wspomniana... Pani MK.

Ja jeszcze należe do Oddziału Poznań,pomimo że mieszkam w Łodzi.


Postanowiliśmy z Dorotą bez większych emocji podejsć do tematu jej wykluczenia z OKSP w Łodzi.
Po prostu robimy swoje,czyli szkolimy nasze kochane owczarusie...wystawiamy do uprawnień...i mamy zamiar w przyszłym roku kalendarzowym nadal startować w zawodach IPO-3 oraz obedience 2 a moze już 3 pod koniec 2011 Wink

Straciłem motywację do walki z takim molochem jak ZK. Crying or Very sad

A może powinniśmy faktycznie zebrać siły solidarnie i "zawalczyć" ...i naprzyklad wyjść z inicjatywą zrobienia zawodów...?
Tam jedyną rozsądną osobą jest przewodnicząca OKSP,pomimo niewielkiej wiedzy szkoleniowej.
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93


Ostatnio zmieniony przez jackdaw dnia Sob Lis 27, 2010 4:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pią Lis 26, 2010 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

......................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 6:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

........................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 6:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group