|
www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Forum ON
|
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
brawos
Dołączył: 08 Sty 2008 Posty: 893 Skąd: Grodzisk Mazowiecki
|
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 10:38 am Temat postu: WYNIKI: Kraków - Międzynarodowa i Krajowa ON - 27/28 czerwca |
|
|
a w Krakowie to nikt nie byl... czy ja moze jaka zacme mam i nie widze...... _________________ www.brawosbis.pl
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
|
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 12:13 pm Temat postu: Re: KRAKOW |
|
|
brawos napisał: | a w Krakowie to nikt nie byl... czy ja moze jaka zacme mam i nie widze...... |
Ja mam po raz kolejny wrażenie, że nikt oprócz mnie nie był na danej wystawie - podobnie jak w Rybniku i Raciborzu
Ja mam wyniki, ale podam je dopiero po sobocie - na stan aktualny cały mój wolny czas zajmuje mi organizacja wystawy w Świerklańcu. _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
DesperadoK9 Gość
|
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 8:57 pm Temat postu: wystawka |
|
|
Ja byłem i wystawialiśmy suczke w kl otwartej
Co do wystawy to trzeba przyznać ze Kraków spisał sie na 5 aaa ten żurek,jeszcze czuje jego wspaniały smak.Pogoda nie była tragiczna w przeciwieństwie do tłumaczki Wiekszość wystawianych psów bez pełnej okrywy włosowej co akurat nie było sprzyjajace w obejmowanych lokatach. |
|
Powrót do góry |
|
|
zender
Dołączył: 26 Mar 2009 Posty: 18 Skąd: Osiek
|
Wysłany: Czw Lip 02, 2009 10:14 pm Temat postu: Re: KRAKOW |
|
|
brawos napisał: | a w Krakowie to nikt nie byl... czy ja moze jaka zacme mam i nie widze...... |
bylem zurka zjadlem , przedostania lokate zaliczylismy w klasie mlodziezy suk tak ze wszystko po staremu (robimy postepy z sunia bo ostanio bylismy na konicu - KWPR w Czestochowie ). Ciekawe pokazy na posluszenistwie , BH testy itd..... Ponoc bylo jeszcze spotkanie poznym popludniem z Vice- SV + dwoch sedziwo SV - organizatorzy wszystki owczarkarzy goraco zapraszali. Ja osobiscie nie zostalo na spotkani pozostawilem je dla naszych hodowcow oni napewno mieli duzo pytania. Moze nawet teraz kots zbierze sie na odwage i powie kilka slow co bylo na spotkaniu ?
Pogoda beznadziejna bynajmniej w sobote! Tak padalo ze az kapiszony zamokly to straszaka
Co do wynikow to nie spisywalem bo strach bylo podjesci za blisko do ringu - znowu tlum nawiedzonych cieni biegajacych wokolo (widac ze przy Vice-SV tak tez moza ). Pozatym uwazam ze nie bylo by namiejscu podchodzenie z psem do ringu kiedy inni pokazuaj swoje "szczescia"
do zobaczenia w Swierklanicu _________________ Konrad Zenderowski
BLANKA Dan-Woj-Mat |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Sob Sie 08, 2009 1:41 am Temat postu: |
|
|
Wystawa Międzynarodowa - Kraków - 28.06.2009
Sędzia: Joachim Siegler
PSY
Klasa szczeniąt (2)
1 WO Sarco Pajęcze sieci (ZIKO Dlha Roven, KESSI Pajęcze Sieci) wł: Mirek Krzysztof
2 WO KOMANCZ Weź Go Czart (NEWIL van Contra, LIMA Weź Go Czart) wł: ŻMUDZKA AGNIESZKA
Klasa młodzieży (6)
1 D RIO Mavic Poland (FLICK v. Haus Galli, IKA vom Farbenspiel) wł: Mielnikiewicz Anna
2 BDB MEDO Adi (DUX de Cuatro Flores, AFRA Adi) wł: Skwarczek Adam
3 BDB ROKI od Szalonej Wandy (CANDO, KARLA) wł: Stęplewski Michał
4 BDB WOBO Thunder-Poland (BODO Vincentus, ZIKI z Tomickich Lasów) wł: Pazdan Tomasz
5 BDB KENZO Vincentus (BODO Vincentus, GAMA Vincentus) wł: Trąbka Jerzy
6 DB EMIIR Jamos (EIKO v. Haus der Rosen, ZIMBA Mavic) wł: Długosz Agnieszka
Klasa pośrednia (4)
1 D Res. CACIB HAKER Equus (RICO v. Altenberger Land, FARINA Equus) wł: Filipecka Joanna
2 D VISUM Tensor (SONY des Jardins du Peyrou, WILMA Tensor) wł: Horzela Renata
3 BDB FANTO Thunder-Poland (BODO Vincentus, MAUSI ze Skalnego Wzgórza) wł: Pazdan Tomasz
4 BDB DIAS PERAZMA (PAKROS d'Ulmental, NISA Dany Kvet) wł: PRAUZEK MARTIN
Klasa otwarta (5)
1 D Luis vom lubzer edetal (KRISS v. Pekhrun, HASEL Lubzer Edetal) wł: Tim Bulatow
2 D HILL vom Altenberger Land (DJENGES KHAN v. Santes Homes, SUNNY v. Altenberger Land) wł: Boratyn Zdzislaw
3 D ARCI Zabełcze (YUKON vom Klostermoor, BORA Sądeckie Lachy) wł: Kumor Jacek
4 BDB KĘDO Jarkowski Dwór (FCI) (XAVAIR vom Christinen Brunnen, PALOMA z Niewiadomskiej Doliny) wł: Kapusta Jacek
5 BDB Tiger Pa-Bo-Ma (ISO v.d. Magistrale, Wildmarkens DAYSI) wł: Mackiewicz Janusz
Klasa użytkowa (5)
1 D XAVAIR vom Christinen Brunnen (NICOS v. Leithawald, ALESSANDRA vom Christinen Brunnen) wł: Opozda Jarosław
2 D Pakos Mavic (ZAMP v. Thermodos, PALME Mavic) wł: Kuczewska Bożen
3 D ASTO z Rokoli (FLASH Avax Hof, XANDY z Agiru) wł: Przysowa Aleksandra
4 D HILL VINCENTUS (SCOTT aus Agrigento, RATA z Folinku) wł: jarkowski zugmunt
5 D Kalli Robinson-Park (BILLY Hartis Bohemia, KORSA ze Skalnego Wzgórza) wł: Fryźlewicz Tomasz
Klasa championów (2)
1 D CACIB Zwyc. Rasy KEY Haus Galli (SCOTT aus Agrigento, VERA Sorex) wł: Kuczewska Bożena
2 D ARMIN in Regnum Marianum (QUAX v. Danischen Hof, Viernheimi PRIXI) wł: Małek Wiesław
Klasa weteranów (1)
1 D KERRY Robinson-Park (GILDO v. Robinson Park, HEIDY z Agiru) wł: Góralewicz Tadeusz
SUKI
Klasa szczeniąt (1)
1 WO ERA DanWojMat (MENTOS Anarex, IGA z Mylnej Gromady) wł: Kurowski Wojciech
Klasa młodzieży (14)
1 D RITA v.Haus Galli (IRLO v.d. Holzheimer Linde, VANDA Sorex) wł: Błoński Paweł
2 D ROMA z Kojca Elbikame (XENO v. Elzmundungsraum, RENEE z Kojca Elbikame) wł: Bachórz Marek
3 BDB SANDRA VITAXIS (VEGAS du Haut Mansard, WARINKA Vitaxis) wł: Fiala-Opozda Viezslav
4 BDB RENNA v. Haus Galli (IRLO v.d. Holzheimer Linde, VANDA Sorex) wł: Jureczko Gertruda
5 BDB MAFIA Adi (DUX de Cuatro Flores, AFRA Adi) wł: Stępień Józef
6 BDB Cathy Animar (PAKOS Mavic, GABI Animar) wł: Hałabuda Ireneusz
7 BDB DUSIA Exal (XANDO Saurus, EGIDA z Pałacu Cesarza) wł: Krzeczowski Adam
8 BDB ELKA Jamos (ISO v.d. Magistrale, HERTA Mavic) wł: Borówka Paweł
9 BDB ANDORA z Iglastego Lasku (FELLO Geslander, MEDI z Iglastego Lasku) wł: Boba Jerzy
10 DB CAMA Caneangelo (WILKO Tensor, TOSIA Mavic) wł: Rajczyk Mariola
11 DB Queen von der Holzheimer Linde (YEROM v. Haus Salihin, YELLI v.d. Holzheimer linde) wł: Pazdan Tomasz
12 DB TOSCA ANAREX (KAI v.d. Luisenstrasse, ŁESKA Anarex) wł: ROMANSKI ANDRZEJ
13 DB ARANDA od szarika (ERIC v. Heerbusch, PALOMA z Niewiadomskiej Doliny) wł: KANIA RAFAŁ
14 DB BONI z Osiedla Poraja (ERO Ronson-Land, QŁENA Ronson-Land) wł: Mizera Andrzej
Klasa pośrednia (10)
1 D tyza adi (RITMO v. Arlett, FLORA z Brzeskiego Ogrodu) wł: cichostepski marisz
2 D Bruni vom rosenbarg (ILBO v. Holtkaemper See, GERMANY v. der Lust) wł: Mitnert Jan
3 BDB ABBA z Iglastego Lasku (FELLO Geslander, MEDI z Iglastego Lasku) wł: Handy Sebastian
4 BDB Perła Pajęcze sieci (ZIKO Dlha Roven, BECKY Brylant Czechowic) wł: Tokarz Paulina
5 BDB FINA Thunder-Poland (BODO Vincentus, MAUSI ze Skalnego Wzgórza) wł: Pazdan Tomasz
6 BDB TARA Z KOJCA HOLAN (TRISTAN Asarko Lordana, OLLY z Kojca Holan) wł: JAKIELASZEK RYSZARD
7 BDB AKSIE spod Gichty FCI (INDO Stary Samotar, DEBI Wierny Druh) wł: Głowacka Agnieszka
8 BDB DOLLY Thunder-Poland (BODO Vincentus, NINNA v. Grafenbrunn) wł: Pazdan Tomasz
9 BDB BONY Mavic Poland (FLICK v. Haus Galli, LAJKA Mavic) wł: Chmiel Joanna
10 BDB Offy Pajęcze Sieci (NEWIL van Contra, RITA Pajęcze Sieci) wł: Mirek Krzysztof
Klasa otwarta (10)
1 D Res. CACIB DIANA Jarkowski Dwór (XAVAIR vom Christinen Brunnen, RENNI Manepo Ideal) wł: Nowicka Anna
2 D Helge Moorbeck (TOX Moorbeck, RENA Moorbeck) wł: Kohnke Marek
3 D LAWA Animar (SEBOR v. Noort, FANTA Animar) wł: Związek Wojciech
4 D ZENNA vom der Sandsteinzuste (QUANTUM v. Fiemereck, WIEGGI vom Bauhofer Land) wł: Opozda Jarosła
5 D MARIT Romaxa (FLASCH Avax Hof, AMBRA Alfavlk) wł: Góralewicz Tadeusz
6 BDB GAWRA Mavic (NANDO v. Gollerweiher, PATRISIA Mavic) wł: Stanek Jerzy
7 BDB NADA z Udoli Ediny (PIKO Bret-Bett, INGRID z Udoli Ediny) wł: Kumor Jacek
8 BDB VONKA ADVI (CERRO Hartis Bohemia, HAJKE Advil) wł: Szybka Jarosław
9 BDB NAOMI Sądeckie Góry (YANKEE de la Chtrolideras, CLEA Venusina Stopka) wł: Kruczek Tomasz
10 BDB HERA Pajęcze Sieci (CHEWBACCA Temperton, GABA) wł: ŚLIWA JOLANTA
Klasa użytkowa (2)
1 D ANIKA vom Monchberg (PUMA Monchbrau, ESTA Monchbrau) wł: Pazdan Jacek
2 D ULI z Krywlan (DUX de Cuatro Flores, FINKA z Krywlan) wł: Blukacz Tomasz
Klasa championów (1)
1 D CACIB EVEE V-Max (RICO vom Altenberger Land, HANA V-Max) wł: Kowalski Mariusz _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Sob Sie 08, 2009 1:42 am Temat postu: |
|
|
Wystawa Krajowa ON - Kraków - 27.06.2009
PSY
Klasa szczeniąt (3) - sędzia: Joanna Domańska
1 WO Sarco Pajęcze sieci (ZIKO Dlha Roven, KESSI Pajęcze Sieci) wł: Mirek Krzysztof
2 WO AZIR Klub Gródek n/Dunajcem (YUKON v. Klostermoor, MEGA od Szalonej Wandy) wł: Edmund Krężołek
3 WO ATOS Klub Gródek n/Dunajcem (YUKON v. Klostermoor, MEGA od Szalonej Wandy) wł. Anna Jankowska
Klasa młodzików (4) - sędzia: Joanna Domańska
1 BDB ASKON z Leśnego Justynowa (DUX de Cuatro Flores, DONA Skania) wł. Sylwester Lisowski
2 BDB ZANDER Box-Dogs (TRISTAN Asarko Lordana, CARIN Adi) wł. Janusz Głuch
3 BDB CERBER Softine (TENNO v. Farbenspiel, ALEX Skilos) wł. Tadeusz Góralewicz
4 BDB DANTE Softine (KERRY Robinson Park, SISI z Niewiadomskiej Doliny) wł. Tadeusz Góralewicz
Klasa młodzieży (7) - sędzia: Karl-Heinz Gladbach
1 D RIO Mavic Poland (FLICK v. Haus Galli, IKA vom Farbenspiel) wł: Mielnikiewicz Anna
2 D HAKER Equus (RICO v. Altenberger Land, FARINA Equus) wł: Filipecka Joanna
3 BDB MEDO Adi (DUX de Cuatro Flores, AFRA Adi) wł: Skwarczek Adam
4 BDB BANDI Pa-Ku (RITMO v. Arlett, TAII Woj-Bas) wł: Szczęsny Grzegorz, Sobczak Zbigniew
5 BDB QUATTRO vom Fichtenschlag-Zwinger (CIMI vom Fichtenschlag, AGGE vom Fichtenschlag-Zwinger) wł: Suchan Czesław
6 BDB WOBO Thunder-Poland (BODO Vincentus, ZIKI z Tomickich Lasów) wł: Pazdan Tomasz
7 DB ARON Szenberg (NANDO v. Gollerweiher, ISKRA Szenberg) wł. Kowalski Wiktor
Klasa juniorów (3) - sędzia: Karl-Heinz Gladbach
1 BDB VISUM Tensor (SONY des Jardins du Peyrou, WILMA Tensor) wł: Horzela Renata
2 BDB FANTO Thunder-Poland (BODO Vincentus, MAUSI ze Skalnego Wzgórza) wł: Pazdan Tomasz
3 BDB ARGO Dektandor (WINN v. Holtkamper See, MAJA v. Holtkamper Hof) wł. Arkadiusz Goszczyński
Klasa otwarta (3) - sędzia: Joanna Domańska
1 D HILL vom Altenberger Land (DJENGES KHAN v. Santes Homes, SUNNY v. Altenberger Land) wł: Boratyn Zdzislaw
2 BDB KĘDO Jarkowski Dwór (FCI) (XAVAIR vom Christinen Brunnen, PALOMA z Niewiadomskiej Doliny) wł: Kapusta Jacek
3 BDB DIAS PERAZMA (PAKROS d'Ulmental, NISA Dany Kvet) wł: PRAUZEK MARTIN
Klasa użytkowa (2) sędzia: Karl-Heinz Gladbach
1 D XAVAIR vom Christinen Brunnen (NICOS v. Leithawald, ALESSANDRA vom Christinen Brunnen) wł: Opozda Jarosław
2 BDB ASTO z Rokoli (FLASH Avax Hof, XANDY z Agiru) wł: Przysowa Aleksandra
Klasa championów (1) sędzia: Karl-Heinz Gladbach
1 D NDPwR ARMIN in Regnum Marianum (QUAX v. Danischen Hof, Viernheimi PRIXI) wł: Małek Wiesław
Klasa weteranów (1) sędzia: Karl-Heinz Gladbach
1 D KERRY Robinson-Park (GILDO v. Robinson Park, HEIDY z Agiru) wł: Góralewicz Tadeusz
SUKI
Klasa baby (3) - sędzia: Joanna Domańska
1 WO MONA Dektandor (ORBIT Rodiaz, MAJA v. Holtkamper Hof) wł. Dąbrowa Krzysztof
2 WO ESTI z Tomickich Lasów (YOKER v. Leithawald, ZORA z Tomickich Lasów) wł. Gąsiorek Wojciech
3 WO GENNY v.d. Wienerau (GOLD Szenberg, BRIXIE v.d. Wienerau) wł. Kowalski Wiktor
Klasa szczeniąt (1) - sędzia: Joanna Domańska
1 WO BETTY spod Gichty (YANKEE v. Altenberger Land, DEBI Wierny Druh) wł. Kowalska Joanna
Klasa młodzików (5) - sędzia: Joanna Domańska
1 BDB BENDI Wolf-Jar (FCI) (Godalis TINO, ABA de la Ferme Malgre d'Eau) wł. Koperski Mirosław
2 BDB CONNIE Softine (TENNO v. Farbenspiel, ALEX Skilos) wł. Tadeusz Góralewicz
3 BDB ABRA z Leśnego Justynowa (DUX de Cuatro Flores, DONA Skania) wł. Łagoński Tomasz
4 BDB IMAN z Gargamellu (ARKO v. Butjenter Land, VICTORIA Anrebri) wł. Przontka Joachim
5 BDB ARANDA od szarika (ERIC v. Heerbusch, PALOMA z Niewiadomskiej Doliny) wł: KANIA RAFAŁ
Klasa młodzieży (13) - sędzia: Karl-Heinz Gladbach
1 D ROMA z Kojca Elbikame (XENO v. Elzmundungsraum, RENEE z Kojca Elbikame) wł: Bachórz Marek
2 D SANDRA VITAXIS (VEGAS du Haut Mansard, WARINKA Vitaxis) wł: Fiala-Opozda Viezslav
3 BDB BONI v. Team Arlett (Mischalands JOAQIN, OMERTA zur Worringer Rheinaue) wł. Szczęsny Grzegorz, Serwa Ewa
4 BDB RITA v.Haus Galli (IRLO v.d. Holzheimer Linde, VANDA Sorex) wł: Błoński Paweł
5 BDB MAFIA Adi (DUX de Cuatro Flores, AFRA Adi) wł: Stępień Józef
6 BDB Perła Pajęcze sieci (ZIKO Dlha Roven, BECKY Brylant Czechowic) wł: Tokarz Paulina
7 BDB TOSCA ANAREX (KAI v.d. Luisenstrasse, ŁESKA Anarex) wł: ROMANSKI ANDRZEJ
8 DB URMA ze Spręcowa (WINN v. Holtkamper See, BIJOU v. Haus Brijoh) wł. Mazuchowski Radosław
9 DB DUSIA Exal (XANDO Saurus, EGIDA z Pałacu Cesarza) wł: Krzeczowski Adam
10 DB ELKA Jamos (ISO v.d. Magistrale, HERTA Mavic) wł: Borówka Paweł
11 DB Queen von der Holzheimer Linde (YEROM v. Haus Salihin, YELLI v.d. Holzheimer linde) wł: Pazdan Tomasz
12 DB BLANKA Dan-Woj-Mat (KAI v.d. Luisenstrasse, YRIS z Folinku) wł. Zenderowski Konrad
13 DB FRIDA Dektandor (MAX Kamabeda, MAJA v. Holtkamper Hof) wł. Arkadiusz Goszczyński
Klasa juniorów (9) - sędzia: Karl-Heinz Gladbach
1 D tyza adi (RITMO v. Arlett, FLORA z Brzeskiego Ogrodu) wł: cichostepski marisz
2 D CHEYENE z Tomickich Lasów (NANDO v. Gollerweiher, ZORA z Tomickich Lasów) wł. Rokitka Radosław
3 BDB AKSIE spod Gichty FCI (INDO Stary Samotar, DEBI Wierny Druh) wł: Głowacka Agnieszka
4 BDB TARA Z KOJCA HOLAN (TRISTAN Asarko Lordana, OLLY z Kojca Holan) wł: JAKIELASZEK RYSZARD
5 DB Offy Pajęcze Sieci (NEWIL van Contra, RITA Pajęcze Sieci) wł: Mirek Krzysztof
6 DB FINA Thunder-Poland (BODO Vincentus, MAUSI ze Skalnego Wzgórza) wł: Pazdan Tomasz
7 DB BONY Mavic Poland (FLICK v. Haus Galli, LAJKA Mavic) wł: Chmiel Joanna
8 DB DOLLY Thunder-Poland (BODO Vincentus, NINNA v. Grafenbrunn) wł: Pazdan Tomasz
9 DB VALERIE Zabrska Wataha (LESKO Pla-Ren, DASZA Z Psiej Szkoły) wł. Szybka Jarosław
Klasa otwarta (10) - sędzia: Joanna Domańska
1 D LAWA Adi (YUKON v. Klostermoor, REDA Adi) wł. Stępień Józef
2 D LARA Sądeckie Lachy (CANDO v. Steffen Haus, XENA Sądeckie Lachy) wł. Jankowska Anna
3 D SABA z Kanetowca (DIAS aus Wattenscheid, ORISSA v. Holtkamper See) wł. Kowalska Joanna
4 D DIANA Jarkowski Dwór (XAVAIR vom Christinen Brunnen, RENNI Manepo Ideal) wł: Nowicka Anna
5 D VENJA vom Schwarzachgrund (DUX de Cuatro Flores) wł. Famuła B. Szcześniak B.
6 D ZENNA vom der Sandsteinzuste (QUANTUM v. Fiemereck, WIEGGI vom Bauhofer Land) wł: Opozda Jarosła
7 D LAWA Animar (SEBOR v. Noort, FANTA Animar) wł: Związek Wojciech
8 BDB VONKA ADVI (CERRO Hartis Bohemia, HAJKE Advil) wł: Szybka Jarosław
9 BDB MARIT Romaxa (FLASCH Avax Hof, AMBRA Alfavlk) wł: Góralewicz Tadeusz
10 BDB POLLY od Szalonej Wandy (CANDO v. Steffen Haus, WARI v.d. Holzheimer Linde) wł. Jankowska Anna
Klasa użytkowa (1) - sędzia: Karl-Heinz Gladbach
1 D ANIKA vom Monchberg (PUMA Monchbrau, ESTA Monchbrau) wł: Pazdan Jacek
Klasa championów (1) - sędzia: Karl-Heinz Gladbach
1 D NDSwR EVEE V-Max (RICO vom Altenberger Land, HANA V-Max) wł: Kowalski Mariusz _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
spoks
Dołączył: 31 Mar 2008 Posty: 20 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 10:39 pm Temat postu: wyniki |
|
|
Poprawka, Dusia vom Exal zarówno na krajowej jak i międzynarodowej dostała ocenę BDB, a błąd chyba wyszedł, ze zbyt dużego zamieszania i zamotania sie wystawiającej |
|
Powrót do góry |
|
|
Ola - rokola
Dołączył: 21 Wrz 2008 Posty: 28 Skąd: Otwock
|
Wysłany: Pią Lut 12, 2010 12:56 pm Temat postu: |
|
|
Na wystawie rowniez bylam, wystawialam psa w klasie uzytkowej Asto z Rokoli i odrazu wstawiam poprawke ze dnia 27.06. zamiast oceny BDB Astek rowniez dostal ocene Doskonała
Oprocz tego Wystawa organizacyjnie byla przygotowana naprawde na wysokim poziomie. A sam egzamin BH do ktorego podeszlismy spontanicznie za namowa Oli Tchórz, do dzis dnia przynosi mi wiele milych wspomnien Czy ktos ma fotki w ogole z wystawy, badz z egzaminu?
Pozdrawiam,
Ola _________________ Aleksandra Przysowa |
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|