Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NILO z Kyjovského údoli

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Reproduktory
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Finger



Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 5
Skąd: Szynwałd k/Tarnowa

PostWysłany: Nie Cze 01, 2008 9:34 pm    Temat postu: NILO z Kyjovského údoli Odpowiedz z cytatem

NILO z Kyjovského údolí, ZVV 1, RTG normal , DNAgpr
Urodzony:
28.12.2003 r.

Ojciec: Arak v. Frankengold Matka: Yolly v. Danischen Hoff
Inbred:
• 5 – 4 VA1 Kimon van Dan Alhedy's Hoeve
• 5 - 5 VA1 Jeck vom Noricum
• 4 - 5 VA2 Karly von Arminius
• 3 - 4 VA2 Jango vom Fürstenberg
• 2 – 3 VA3 Esko vom Dänischen Hof

Wystawy: 14 x zwycięzca w klasach 12-18 msc I 12-24 msc,
Zwycięzca kraju, zwycięzca okręgu, CWC, CAC,
Czeska Klubowa Wystawa ON 2005 Zwycięzca Klasy 18-24 msc,
Klubowa Wystawa ON – Świerklaniec 2005 Zwycięzca kl. Młodzieży
Czeska Klubowa Wystawa ON 2007 – V4


Wybrany opis sędziego: "Duży pies, średnio mocna kość, dobry typ, bardzo dobra głowa, dobra linia górna, dobra długość zadu, bardzo dobre kontowanie przodu i tyłu, dobra klatka, dobre ustawienie kończyn, bardzo dobry w ruchu."

Zdjęcia psa można obejrzeć na naszej stronie www.finger.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Ontopus



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 224
Skąd: Plechów, Ziemia Kazimierska

PostWysłany: Pon Cze 02, 2008 5:51 pm    Temat postu: Nilo z Kyjovskeho Udoli Odpowiedz z cytatem

Zamieszczam link do rodowodu Nilo :
http://www.pedigreedatabase.com/gsd/pedigree/468787.html
Nilo posiada HD Zuchtwert 76.
A tak wygląda.



A to zrobione przeze mnie zdjęcie na wystawie w Jarosławiu:

_________________
www.ontopus.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 11:34 am    Temat postu: Krycie Nilo Odpowiedz z cytatem

Dzień Dobry,

chciałbym się dowiedzieć więcej szczegółów na temat warunków krycia tym psem. Gdzie stoi, czy ma korung, ile kosztuje krycie itd. Z góry dziękuje i pozdrawiam forumowiczów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Ontopus



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 224
Skąd: Plechów, Ziemia Kazimierska

PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do przedmówcy:
odsyłam do właścicieli Nilo na stronę www.finger.com.pl
Od siebie mogę tylko powiedzieć, a jestem wybredny, że zaskoczyła mnie jakość szczeniąt po Nilo. Mam ich 10(niestety 9 piesków plus długi włos) po córce Pakrosa d Ulmentall i w wieku prawie 4 tyg. wygląda to jak na ten moment całkiem nieźle. Zobaczymy co będzie dalej.
_________________
www.ontopus.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
paweł dykowski



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 139
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 7:22 pm    Temat postu: Nilo Odpowiedz z cytatem

dziękuje za informacje. A czy mógłby mi Pan przesłać jakieś zdjęcia tych maluchów??? Chętnie rzucił bym okiem. Z góry dziękuje. Mój email to:
pawel@langfuhr.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Reproduktory Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group