Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 1:28 pm Temat postu: BSZS 2010 - Klasa Młodzieży Suk |
|
|
SG 1 Chira del Frutteto (Barros Fürstenau - Demi Napaweinberg) - HD-Zuchwert: 80
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-01 Landesgruppen-Zuchtschau LG 15/ 2010 Herrnwahlthann u. Umg. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Heinz Scheerer
2010-07-11 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 12) Kippenheim Sulz u. Umgebung - Klasa Młodzieży - SG 2 - Sędzia: Ernst Seifert
2010-06-13 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 14) Regenstauf e.V. - Klasa Młodzieży - SG 3 - Sędzia: Johann Mayer
2010-05-16 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 05) Duisburg-Meiderich - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: N. Scharschmidt
2010-05-01 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 13) Neckarsulm/Württ. e.V. - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Leonhard Schweikert _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 1:42 pm Temat postu: |
|
|
SG 2 Elsa du Val D'Anzin (Paer Hasenborn - Betty Val D'Anzin) - HD-Zuchwert: 88
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-29 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 12) Mannheim-Neckarau e.V. - Klasa Młodzieży - SG 3 - Sędzia: Helmut König
2010-08-15 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 10) Großmaischeid e.V. - Klasa Młodzieży - SG 2 - Sędzia: Christoph Ludwig
2010-08-01 Landesgruppen-Zuchtschau LG 15/ 2010 Herrnwahlthann u. Umg. - Klasa Młodzieży - SG 7 - Sędzia: Heinz Scheerer
2010-07-11 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 08 ) Bischofsheim e.V. - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Dirk Gabriel
2010-05-13 R.C.B.A. Exposition - Saive B-Saive - Klasa Młodzików - VV 2 N. Scharschmidt _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 1:49 pm Temat postu: |
|
|
SG 3 Nika v. Pendler (Tyson Köttersbusch - Chakira Pendler) - HD-Zuchwert: 82
Wystawy w sezonie 2010:
2010-07-25 Landesgruppen-Zuchtschau LG 12/ 2010 Wiesloch-Nußloch e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Heinz Scheerer
2010-07-24 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 10) Schimsheim Sitz Armsheim - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Uwe Sprenger
2010-07-18 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 08 ) Groß-Zimmern-Mitte - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Rüdiger Mai _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 1:49 pm Temat postu: |
|
|
SG 4 Queeni v. Thermodos (Dux Intercanina - Conny Marck Clebergk) - HD-Zuchwert: 75
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-08 Landesgruppen-Zuchtschau LG 20/ 2010 Am Krummenhäger See e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Heinz Scheerer
2010-06-13 Landesgruppen-Zuchtschau LG 08/ 2010 Bürstadt 1925 e.V. - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Heinz Scheerer
2010-05-22 Jugend- und Juniorenmeisterschaft 2010 Meppen - Klasa Młodzików - VV 2 - Sędzia: A. Kartheiser
2010-05-16 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 07) Steinheim/Westf. - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Hans-Joachim Dux _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 1:50 pm Temat postu: |
|
|
SG 5 Dascha v. Emkendorfer Park (Shicco Freiheit Westerholt - Skeidar's J'Adore) - HD-Zuchwert: 83
Wystawy w sezonie 2010:
2010-07-25 Landesgruppen-Zuchtschau LG 12/ 2010 Wiesloch-Nußloch e.V. - Klasa Młodzików - VV 3 - Sędzia: Heinz Scheerer
2010-07-11 Landesgruppen-Zuchtschau LG 17/ 2010 Ranis - Klasa Młodzików - VV 2 - Sędzia: Heinz Scheerer
2010-06-27 Landesgruppen-Zuchtschau LG 01/ 2010 Bardowick e.V. - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Erich Bösl _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 1:51 pm Temat postu: |
|
|
SG 6 Grace v. Frankengold (Bruno Vierhundert Hertz - Darling Frankengold) - HD-Zuchwert: 72
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-15 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 02) Prenzlau - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Rüdiger Mai
2010-08-08 Landesgruppen-Zuchtschau LG 20/ 2010 Am Krummenhäger See e.V. - Klasa Młodzieży - SG 6 - Sędzia: Heinz Scheerer
2010-06-06 Landesgruppen-Zuchtschau LG 03/ 2010 Wolfsburg - Klasa Młodzików - VV 2 - Sędzia: Otto Körber-Ahrens
2010-05-16 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 02) Frohnau - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Heinz Scheerer
2010-05-09 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 19) Gardelegen - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Torsten Kopp
2010-04-05 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 19) Langendorf e.V. - Klasa Młodzików - VV 2 - Sędzia: Joachim Stiegler _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 1:52 pm Temat postu: |
|
|
SG 7 Shernaa Duxi (Dux Intercanina - Anderma Rena) - HD-Zuchwert (oczekiwany): 78
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-15 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 04) Emden e.V. - Klasa Młodzieży - SG 3 - Sędzia: Günther Müller
2010-08-14 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 17) Meimers am Thüringer Wald - Klasa Młodzieży - SG 2 - Sędzia: Klaus Gothe
2010-08-08 Landesgruppen-Zuchtschau LG 20/ 2010 Am Krummenhäger See e.V. - Klasa Młodzieży - SG 5 - Sędzia: Heinz Scheerer
2010-07-18 Landesgruppen-Zuchtschau LG 05/ 2010 Köln-Bickendorf e.V. - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Heinz Scheerer _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 1:52 pm Temat postu: |
|
|
SG 8 Panya v. Grafenbrunn (Tyson Köttersbusch - Chanel Achei) - HD-Zuchwert (oczekiwany): 82
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-15 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 10) Großmaischeid e.V. - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Heinz Scheerer
2010-06-20 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 05) Voerde/Ndrh. - Klasa Młodzików - VV 2 - Sędzia: Hans-Peter Fetten _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 1:53 pm Temat postu: |
|
|
SG 9 Emma du Val D'Anzin (Vegas Haut Mansard - Vladine Terrils du Ch'ti) - HD-Zuchwert: 84
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-15 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 10) Großmaischeid e.V. - Klasa Młodzieży - SG 6 - Sędzia: Christoph Ludwig
2010-07-25 Landesgruppen-Zuchtschau LG 12/ 2010 Wiesloch-Nußloch e.V. - Klasa Młodzieży - SG 5 - Sędzia: Heinz Scheerer
2010-07-11 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 08 ) Bischofsheim e.V. - Klasa Młodzieży - SG 1 - Sędzia: Dirk Gabriel _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
askad
Dołączył: 07 Gru 2007 Posty: 1764 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: Pon Paź 04, 2010 1:53 pm Temat postu: |
|
|
SG 10 Paola v. Grafenbrunn (Tyson Köttersbusch - Chanel Achei) - HD-Zuchwert (oczekiwany): 82
Wystawy w sezonie 2010:
2010-08-29 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 12) Mannheim-Neckarau e.V. - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Heinz Scheerer
2010-08-15 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 14) Bamberg e.V. - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Dieter Nitschke
2010-08-08 OG-Zucht- und Nachwuchsschau (LG 08 ) Ewersbach/Dillkr. e.V. - Klasa Młodzików - VV 1 - Sędzia: Dr.Wolfgang Lauber _________________ Asia Domańska |
|
Powrót do góry |
|
|
|