Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Angie Jan Bor Land
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Galeria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto Maj 10, 2011 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

syn VA1 Obera Bad Boll Andros Vom Kirschental
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon Maj 23, 2011 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjecie wykonala Pani Halina Szewczyk wystawa w Radomiu 22.05.2011
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Maj 24, 2011 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo ładna suczka.Jeśli pan pozwoli to zwrócę uwagę,że nie najlepiej była ustawiana.Pani ,która ją prezentowała zbyt mocno ją w "stójce" "podkurczała" co powodowało eksponowanie najbardziej lędżwi u tej suczki a to jest bardzo nie korzystne bo od razu ma też bardzo złą linię grzbietu. W rzeczywistości ta suczka jest dużo lepsza w "stójce" Ja wybrałam jedno z najlepszych zdjęć.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Wto Maj 24, 2011 9:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto Maj 24, 2011 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PaniHalinko pozwole sobie tak pisac choc nie mialem przyjemnosci poznac. Dokladnie ma pani racje ja trzeba jednak troszke wyciagnac ale i tak jestem bardzo wdzieczny Monice bo jednak troszke sie musiala nabiegac z nia Very Happy ja tam dopiero zaczynam przygode z wystawami pewnie zaczolbym sporo wczesniej ale niektore osoby mnie zniechecaly jednak postanowilem nie patrzec na nic bo jednak na wystawch jest roznie i nie ma sie co przejmowac choc naprawde mile sie zaskoczylem ze suka prakycznie 3 raz na wystawie i jakos sie zaprezentowala w miare mozliwosc.Mam jeszcze prosbe jesli ma pani pani jeszcz ejakies foty mojej suni to prosilbym podeslac na meila bioly@onet.pl
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Demarko



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 24, 2011 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usuńcie natychmiast to zdjęcie bo kaleczy oczy !!!
_________________
Marek Dmochowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto Maj 24, 2011 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja niestety nie moge usunac musi to zrobic pani Halinka i tak mozna duzo powiedzie o psie ze zdjecia no ja juz troszke poznalem i wiem jak mniej wiecej ja ustawic kolezanka nie bardzo wiedziala faktycznie okropne zdjecia
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Maj 24, 2011 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście ,Marku.usuwam to zdjęcie ,to jest tylko przykład jak nie należy ustawiać owczarka.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ola - rokola



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 28
Skąd: Otwock

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to latwo kogos skrytykowac ... owszem suka na tej fotce nie jest ustawiona jak nalezy i nie prezentuje sie zbyt okazale ... ale ludzie, jak by dobrze poszukac to u kazdego "specjalisty" od wystawiania psow, znajdziemy zdjecia gdzie sa psy zle ustawione. (wystarczy popatrzec na galerie z wystaw), prawda ? Z reszta Monika jest dopiero poczatkujacym wystawca a i tak uwazam ze radzi sobie swietnie a na dowod mamy to, ze jak by nie bylo suka klase wygrala oraz porownanie z psem! Laughing

Pozdrawiam serdecznie!
_________________
Aleksandra Przysowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Demarko



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(?) pretensje do mnie to mógłby mieć Marcin albo Halina ...chyba żle odczytałaś mój wpis Olu
pozdrawiam
_________________
Marek Dmochowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kochani moze to troszke zle wyszlo z tym ze zle suka byla ustawiona ale Monika naprawde ja jestem ci wdzieczny ze pomoglas mi w wystawieniu farki i jesli tylko kiedys bede wystawial moja suke i ty bedziesz to napewno ciebie o to poprosze zebys ja wystawila wiedz ze jestem bardzo zadowolony pozdrawiam
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Maj 26, 2011 7:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę czytać teksty ze zrozumieniem.Zdjęcie usunęłam ,więc nie ma o czym pisać.A suczka jest naprawdę ładna i pewnie jeszcze nie raz uda się jej wygrać.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Czw Maj 26, 2011 7:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam jeszcze jedna prsbe do pani jesli by pani miala jakies fotoski suni np w ruchu to prosilbym o podeslanie mi lub niech pani wstawi na stronke i juz nieprzejmujmy sie ze zdjecie takie a takie mysle ze nie ma tematu raz wyjedzie lepiej a raz gorzej pozdrawiam raz jeszcze i czekam na jakies foteczki jesli pani ma
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/


Ostatnio zmieniony przez marcin76 dnia Pią Maj 27, 2011 9:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Maj 26, 2011 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I do Pana Marcina przejrzałam wszystkie zdjęcia tej suni ,są raczej gorsze "stójki" ale znalazłam te zdjęcia ,więc wstawiam.


_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Czw Maj 26, 2011 7:34 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Czw Maj 26, 2011 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok dzieki bardzo Smile
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Nie Cze 05, 2011 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pare fotek z wystawy w Radomiu 22.05.2011 Zdjecia podeslala mi Ola Hodowla z Rokoli Olu mysle ze nie masz nic przeciwko pozdrawiam
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/


Ostatnio zmieniony przez marcin76 dnia Nie Cze 05, 2011 9:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Galeria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group