Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Próby zastraszania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wolf-Jar
Gość





PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 10:02 pm    Temat postu: Próby zastraszania Odpowiedz z cytatem

Chciałbym napisać ciekawostkę na tym forum do wiadomości wszystkich zainteresowanych.

Do księgi gości na moim serwisie próbowała dodać wpis osoba, która się oczywiście nie przedstawiła, niestety mój system wysyła do adresata prośbę o potwierdzenie wpisu na maila, który podała osoba dokonująca wpis. Wynika z tego, że osoba była anonimowa.

Treść tego wpisu jednoznacznie wskazywała, że moja osoba na różnych forach, co jest nie prawdą bo tylko na tym forum się wypowiadałem, obrażała sędziów, zarząd gółwny oraz zarząd główny szkolenia. Ten Ktoś pisze, że jeszcze nic nie pokazałem w hodowli, a się wypowiadam - tak jakby podstawą wypowiadania się było pokazywanie super efektów - śmieszne. Osoba poinformowała mnie, że mam dużo wrogów z tego tytułu, dlatego, że na forum napisałem jak działa nasz zarząd główny szkolenia psůw.
Tak więc widzicie, że w Polsce jeszcze długo się nic nie zmieni, a wrogowie zmian widocznie czegoś się obawiają. Myślę, że pozycja polskiego ON na arenach międzynarodowych, na wystawach eksterierów i na zawodach IPO jest najlepszym przykładem co pokazali ci bardzo doświadczeni działacze.

Moi niby wrogowie, którzy się "stworzyli" muszą się nauczyć, że nie każdy młody hodowca jest jakimś dupkiem, ktůry niedawno zszedł z drzewa.

Wiedzę i doświadczenie się zdobywa po latach ( to fakt ) ale mądrość się ma lub nie ma.

Uważam, że hobby w hodowli ON jest prawem każdego i nikt nie ma prawa tego kwestionować, a straszyć wrogami tym bardziej.


Ostatnio zmieniony przez Wolf-Jar dnia Wto Lip 15, 2008 11:34 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Wolf-Jar
Gość





PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto adres IP , z którego był wpis 83.31.174.214 ja WIEM KTO TO, bo jestem informatykiem.

Ostatnio zmieniony przez Wolf-Jar dnia Wto Lip 15, 2008 11:34 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolf-Jar napisał:
Chciałbym napisać ciekawostkę na tym forum do wiadomości wszystkich zainteresowanych.


To nie ciekawostka - tylko już trochę przestarzała praktyka Very Happy . Proszę zajrzeć do mojej Księgi Gości - wpisy pojawiły się po moim artykule o Klubach na Jacentusie.
Znam jeszcze kilku owczarkarzy z tego typu wpisami w Księdze Gości - niestety usunęli wszystko - a szkoda - bo to jednak trochę chowanie głowy w piasek.
A trzeba po prostu umieć się z tego zdrowo pośmiać Laughing
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf-Jar
Gość





PostWysłany: Sro Mar 12, 2008 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Asiu, proszę zobaczyć wpis do księgi gości na moim serwisie Pana "mądrego" i moją odpowiedź. Dzięki za słowa pocieszenia bo już myślałem, że w polsce się nie da ale widzę, iż nie jestem osamotniony w otrzymywaniu głupich informacji od zawistnych osób.

Ostatnio zmieniony przez Wolf-Jar dnia Wto Lip 15, 2008 11:34 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Sro Mar 12, 2008 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolf-Jar napisał:
Pani Asiu, proszę zobaczyć wpis do księgi gości na moim serwisie Pana "mądrego" i moją odpowiedź. Dzięki za słowa pocieszenia bo już myślałem, że w polsce się nie da ale widzę, iż nie jestem osamotniony w otrzymywaniu głupich informacji od zawistnych osób.

Pamietam, jak pare tygodni, lub miesiecy temu niezle nastraszono jackdaw'a za wypowiedzi na forum www.owczarek.pl.
Ja mam taki postulat - zacznijmy od tego, zeby nagrywac na video wszystkie testy, egzaminy i zawody. Oni sie tego boja, wiem, bo juz w zeszlym roku byla proba zakazywania filmowania na zawodach obedience w Sopocie. Przypominam, ze takie zawody nie daja uprawnien hodowlanych. Chodzi mi oto, zeby doprowadzic do tego, zeby egzaminy byly filmowane z urzedu, jako dodatkowa, obligatoryjna dokumentacja.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Mar 12, 2008 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basia przyznaje Ci racje z tym nagrywaniem. Nie powinnismy sie bac tylko wspolnie przeciwdzialac rzadzy wszechmocnych.Oni sa dla nas ,nie odwrotnie.
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group