Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Krajowa Wystawa ON Węgierska Górka (Bielsko-Biała) 18.06.11
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kd



Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 18
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Sob Maj 21, 2011 11:03 pm    Temat postu: Krajowa Wystawa ON Węgierska Górka (Bielsko-Biała) 18.06.11 Odpowiedz z cytatem

Serdecznie zapraszamy wszystkich hodowców Owczarka Niemieckiego do wzięcia udziału w I Krajowej Wystawie Owczarków Niemieckich oddział Bielsko Biała , która odbędzie się 18.06.2011r. w Węgierskiej Górce.

Udział w wystawie wiązać się będzie z możliwością zdobycia atrakcyjnych nagród. Dla wszystkich wystawców odbędzie się losowanie rozmaitych nagród a wystawiane psy otrzymają puchary.

Dla tych osób, które przyjadą wcześniej czyli w piątek 17.06.2011r. zorganizowany zostanie piknik (grillowanie) przy muzyce góralskiej.

Dodatkowo po zakończeniu wystawy w dniu 18.06.2011r. odbędzie się festyn do udziału w którym wszystkich serdecznie zapraszamy.

Zwracamy sie również z ogromną prośbą o kierowanie zgłoszeń dostępnych na stronie Związku Kynologicznego Oddział w Bielsku-Białej terminowo do dnia 05.06.2011r.

Józef Żyrek


Termin wystawy:
18 czerwca 2011r.

Teren Wystawy:
Węgierska Górka
ul. Obrońców Węgierskiej Górki

Organizator:
Związek Kynologiczny w Polsce
Oddział w Bielsku-Białej
ul. Sobieskiego 132
43-300 Bielsko-Biała
tel./fax 033 812 63 89 skr. poczt. 418
Strona WWW: www.zkwpbielsko.pl
E-mail: zkwpbielsko@gmail.com
Konto bankowe: PKO BP O/Bielsko-Biała
17 1020 1390 0000 6602 0114 2611
wystawa

UWAGA
Na Wystawę przyjmujemy owczarki niemieckie krótkowłose i długowłose z rodowodami honorowanymi przez FCI.
(polskie rodowody owczarków długowłosych muszą być przekwalifikowane)

Informacje regulaminowe

KLASY WYSTAWOWE
Psa można zgłosić do jednej z następujących klas:
- baby - wiek od 3 do 6 miesięcy
- szczeniąt - wiek od 6 do 9 miesięcy
- młodzików - wiek od 9 do 12 miesięcy
- młodzieży - wiek od 12 do 18 miesięcy
- juniorów - wiek od 18 do 24 miesięcy
- otwarta - wiek powyżej 24 miesięcy
- użytkowa - psy z certyfikatem użytkowości
- championów - psy z zatwierdzonym tytułem championa wystawowego
- weteranów - wiek powyżej 8 lat.

Zgodnie z regulaminem wystawowym przy zgłoszeniach od klasy juniorów wzwyż wymagane jest podanie numeru rodowodu i dołączenie kserokopii rodowodu. Psy z rodowodami w przygotowaniu mogą być wystawiane wyłącznie w klasie baby, szczeniąt, młodzików i młodzieży. W tym przypadku należy obowiązkowo podać numer rejestracyjny psa
( dotyczy wystawców krajowych ).

W przypadku zgłoszeń do klasy użytkowej lub championów wymagane jest dołączenie kopii dokumentu uprawniającego (certyfikat lub championat). Zgłoszenia bez tego dokumentu będą automatycznie przesuwane do klasy otwartej.

SĘDZIOWIE
- Erich Bösl ( D-SV ) - psy
- Zbigniew Szcześniak ( PL ) - suki
Organizator zastrzega sobie prawo zmiany obsady sędziowskiej.

TERMINY PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ NA WYSTAWĘ
Zgłoszenia i reklamy prosimy przesyłać do dnia 05.06.2011.

Wszelkie zmiany w zgłoszeniach, np. przesunięcie do innej klasy, są możliwe tylko w terminie przyjmowania zgłoszeń, tj. do 05.06.2011.

Wpłynięcie zgłoszeń nadsyłanych faksem oraz pocztą i pocztą elektroniczną proszę sprawdzić telefonicznie.

OPŁATY ZA ZGŁOSZENIA
- za każdego psa (jeden katalog) 30 PLN
- wystawcy zagraniczni - 30 PLN ( 8 € )
- bezpłatnie (bez katalogu) - pod warunkiem wystawiania psa/suki zgłoszonych do klas baby lub weteranów.

UWAGA!
Zgłoszone piesy/suki na wystawę, a nie doprowadzone do oceny, egzekwowana będzie opłata 30 PLN.

OPŁATY ZA REKLAMY
- hodowcy czarno-białe 1 strona - 60,00 PLN,
- hodowcy czarno-białe 1/2 strony - 40,00 PLN,
- pozostałe czarno-białe 1 strona - 80,00 PLN.
- pozostałe czarno-białe 1/2 strona - 60,00 PLN.
UWAGA: wielkość formatu reklamy A5

Informacje organizacyjne
- przyjmowanie psów w godz. 8.00 - 9.30
- otwarcie wystawy godz. 9.45
- ocenianie psów w ringu godz. 10.00
_________________
Pozdrawiam,
Krzysztof Dobrzański
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kd



Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 18
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Pią Maj 27, 2011 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podajemy adres oraz linki do stron Ośrodków w którym mogą Państwo zamówić noclegi:

Ośrodek Kamieniec
34-350 Węgierska Górka
ul. Obrońców Węgierskiej Górki 28
Kontakt:
601654323
(033) 8641718
www.beskidy.info.pl/kamieniec


Ośrodek Wypoczynkowy Żabnica
ul. Obrońców Węgierskiej Górki 33
34-350 Węgierska Górka
Kontakt:
Małgorzata Kupczak
tel: 33 86 40 182
http://www.osrodekzabnica.pl/
_________________
Pozdrawiam,
Krzysztof Dobrzański
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wiktor Kowalski



Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 1737
Skąd: Buszkowice

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pytanie. W którym ośrodku mam zarezerwować nocleg, żeby było bliżej do grilowania i muzyki góralskiej no i do wystawy też? Zgłaszamy OSKARA I ORLY do klasy baby / pierwszy raz w historii naszego 18 letniego wystawiania - za darmo/ oraz w klasie mlodzików NORĘ Szenberg za opłatę NIŻSZĄ niż w Niemczech. Brawo organizatorzy.
Pozdrawiamy. Wiktor i Svetlana Kowalscy
www.szenberg.com
_________________
Wiktor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
SADI



Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: GDAŃSK

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślałem że to pomyłka z tymi opłatami za wystawę Very Happy
_________________
Dariusz Sadowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ontopus



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 224
Skąd: Plechów, Ziemia Kazimierska

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postawa organizatorów tej wystawy w zakresie opłat warta upowszechnienia w naszym co raz bardziej "tanim" kraju.
Wystawa w Niemczech 10 euro - wystawa w Krakowie 110 zł (II termin 150 zł) czyste zdzierstwo. Na dodatek w Niemczech (Gardelegen) przyznawali okazałe puchary za 3 miejsce na podium.
Myślę że w Węgierskiej Górce frekwencja dopisze, i będzie miła sportowa atmosfera.
_________________
www.ontopus.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
northaus



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 73
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie przebije oddziału Słupsk. Zgłoszenie na wystawę USTKA w ostatnim dniu przez internet i w tym dniu wpłata pieniążków. Dwa tygodnie później w dniu wystawy panie w sekretariacie mówią że nie ma potwierdzenia wpłaty i one nie sprawdzały przez 2 tygodnie konta czy pieniądze wpłyneły , jak również nie maja listy wpłat bo gdzieś im się zawieruszyła . Dlatego proponują wpłacić raz jeszcze za wystawę, ale że to dzień wystawy a one nie wiedzą czy wpłata była już zrobiona to dzisiaj mnie to będzie kosztować 130 zł a jak przejrzą po wystawie konto i będzie zaksięgowana moja wpłata za wystawę odeślą 130zł wpłacone w dniu wystawy. Czyli 80zł + 130zł = 210zł. Mija kilka dni po wystawie otrzymuję zwrot 50zł!!!!!!!!!! tak 50PLN a reszta to koszta manipulacyjne. Tak więc za super wystawę i niechlujstwo organizatorów łączny koszt wystawy 160zł!!!! Na pewno przyjadę za rok Smile
_________________
www.northaus.cba.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Rafał Ch.



Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 291
Skąd: Tarnobrzeg

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam Pytanie do wystawiających na wystawach poza granicami naszego kraju,czy tam też są różne opłaty dla wystawców krajowych i zagranicznych?. Bo nie rozumię tych jednak dużych opłat za wystawę na naszych wystawach a już kompletnie nie mogę pojąc sporo wyższych opłat dla wystawców zagranicznych.
Wielkie słowa uznania i brawo dla organizatorów. Bo jak widać da się zorganizować dobrą wystawę i nie musi ona być droga. BRAWO.
_________________
Rafał Cholewa
www.szlachetnakrew.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wiktor Kowalski



Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 1737
Skąd: Buszkowice

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystawialiśmy wiele razy w Niemczech, Holandii, na Węgrzech, na Słowacji i Czechach. Opłaty wszędzie jednakowe dla miejscowych i obcych. W Niemczech zawsze płacilismy z rana w dniu wystawy - opłata bez żadnych podwyżek. A na Wystawie Międzynarodowej w Berlinie to właściciele ON płacą początkowo normalną stawkę a po zakończeniu wystawiania przy ringu kasjer SV / chyba z kasy SV/ oddawał większą część kasy. Bo gdyby tak nie bylo, to kto przy zdrowych zmysłach zgłosiłby psa na międzynarodówkę za powiedzmy 50 Euro kiedy może za 10 Euro w tym samym dniu wystawić na niezliczonych wystawach ON organizowanych przez poszczególne landy i Ortsgrupy gdzie stawki w ringach są duże i prestiżowe. Pozdrawiam. Wiktor Kowalski
www.szenberg.com
_________________
Wiktor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pumagr



Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 220
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

30 zł. za udział w wystawie płaciłam wiele lat temu ! a tu proszę jaka niespodzianka , brawo organizatorzy - chcieć to móc
_________________
Grażyna Ciesielska Rudasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
A&N



Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 85
Skąd: Rajcza

PostWysłany: Sob Cze 11, 2011 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy można przyjechać z psem w ramach dopingu startujących? Cool
_________________
Anka Koziołek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Dariusz czyz



Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 6
Skąd: cieszyn

PostWysłany: Sob Cze 11, 2011 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście serdecznie zapraszamy




www.shepherdsofczyz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ontopus



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 224
Skąd: Plechów, Ziemia Kazimierska

PostWysłany: Sro Cze 22, 2011 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako że minęło kilka dni od zakończenia tej wystawy i nikt się nie wypowiada, dla przyzwoitości wypada parę słów napisać.
Wystawa, mimo nie przesadnie licznej obsady owczarków była udana. Sprawne sędziowanie Pana Bosla, dobre nagłośnienie, oznaczony dojazd, miła sportowa atmosfera, świetna lokalizacja ringu ( i całej wystawy), choć moim zdaniem powinny być do opisu na stój 2 ringi, brak opłat za parking. Organizatorzy postarali się o dobrych sponsorów stąd piękne puchary za podium, oraz worki karmy. Dodatkowo losowanie nagród dla wystawców w trakcie przerwy było miłym akcentem, i zachętą by po raz kolejny myślę już w liczniejszej obsadzie przybyć w to jakże atrakcyjne miejsce.
Ciekawostką był zaskakujący jak na wystawę owczarkarską poziom suk w klasie otwartej, gdzie wystawiano przeważnie dawno nie widziany model eksterieru coś około 1985 r.
Myślę że podejście organizatorów wystawy w Węgierskiej Górce do owczarkarzy zasługuje na uznanie i naśladowanie przez inne oddziały, które czasem traktują nas jak dojną krowę na zasadzie " zapłać -im więcej tym lepiej- bierz kartę oceny i adieu".

Jeśli ktoś dysponuje dysponuje wynikami to prośba o ich zamieszczenie.
_________________
www.ontopus.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ta wystawa się odbyła!?,były wystawiane psy!?,...nie?Chyba jacyś ludzie byli i wystawiali!
Naprawdę nikt nie zanotował wyników? Nikt nie robił żadnych zdjęć?
Nie wierzę.
Jeśli ktoś ma jakieś zdjęcia i wyniki a nie chce mu się wstawiać,nie umie,nie czasu,to proszę podesłać do mnie ja to zrobię.
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
A&N



Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 85
Skąd: Rajcza

PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dosłownie parę zdjęć jest na stronie oddziału Bielsko. Ja sama spóźniłam się, do tego nie mogłam być na całej wystawie, wpadałam kilka razy popatrzeć i niestety wyników ani zdjęć nie posiadam.
Jedyne co wiem, to odmianę długowłosą w klasie juniorów wygrał Orion Mavic Poland, natomiast klasę użytkową psów krótkowłosych i porównanie z suką wygrał Asko Mavic Poland. Niestety nic więcej nie wiem, postaram się dowiedzieć...
_________________
Anka Koziołek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Grzegorz



Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 10
Skąd: Grabiny

PostWysłany: Wto Cze 28, 2011 11:16 am    Temat postu: Fotki z Wtstawy w Węgierskiej Górce Odpowiedz z cytatem

























_________________
Grzegorz Koziara
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group