Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Krajowa Wystawa Psów Rasowych -Radom 22.05.2011r - wyniki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Nie Maj 22, 2011 9:31 pm    Temat postu: Krajowa Wystawa Psów Rasowych -Radom 22.05.2011r - wyniki Odpowiedz z cytatem

...................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 6:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Demarko



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 23, 2011 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję Halinko tych wilczastych suczek , BRENDY jest super , nie byłem w Radomiu ale z tych zdjęć to powinna wygrać w cuglach... a może trzeba ją przefarbować (?) konsekwencje żadne (!) i wreszcie zacznie wygrywać !
_________________
Marek Dmochowski


Ostatnio zmieniony przez Demarko dnia Wto Maj 24, 2011 7:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Demarko



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 23, 2011 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem o ANGIE - gratulacje ! tytuł zdobyty w stawce sprawia dużą satysfakcję !!!
_________________
Marek Dmochowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto Maj 24, 2011 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Sro Cze 20, 2012 6:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Demarko



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 24, 2011 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie RIKO Animar i BRENDY z Hetmańskiej Sfory są zwycięzcami tej wystawy. Tak samo w zeszłym roku wyślizgano KIMONA Al-Grom po szopce z mierzeniem psów. No cóż zapraszamy do Radomia za rok , zapewne frekwencja będzie taka że wszystkie zgłoszone dostaną CWC. Nie lubię być oszukiwany jako hodowca , wystawca , widz a nawet czytelnik.
Halinko i Jasiu , dla mnie jesteście prawdziwymi hoodoowcami !!!
_________________
Marek Dmochowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto Maj 24, 2011 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki Pnie Marku powiem szczeze ze mile zaskoczenie mnie spotkalo nie liczylem na wiele a tu sunia sie chyba zaprezentowala dobrze mysle ze duza zasluga w tym Moniki ktora musiala sie nabiegac ze swoja suka i moja farcia trzy podejscia daly w kosc
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group