Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Trening z czeskim pozorantem-Zbyszkiem Góreckim-30/31 marca

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 1:48 pm    Temat postu: Trening z czeskim pozorantem-Zbyszkiem Góreckim-30/31 marca Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś jest zainteresowany treningiem z czeskim pozorantem Zbyszkiem Góreckim (pozorował na Klubowej w Tarnowskich Górach) w terminie 30/31 marca (w naszym "OG Przyszowice" koło Gliwic) to proszę o kontakt ze mną (najlepiej mailowy joanna@iitis.gliwice.pl)
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poznalem Zbyszka Goreckiego w pracy jak bylem u Vita Glisnika w Czechach. zbyszek mial bardzo fajnie zrobionego psa.Pracuje OE a to swiadczy o duzym wyczuciu tego szkoleniowca biorac pod uwage ladna prace.
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zibi_J



Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 5
Skąd: Kruszyna

PostWysłany: Pią Mar 14, 2008 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie to jest dokładnie ? Można wstawić mapkę z zaznaczonym miejscem ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Mar 17, 2008 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety - przykro mi - ale trening się nie odbędzie z powodu braku chętnych Sad . Zgłosiło się tylko 13 psów - wszystkie z naszego "placu" - w piątek zdecydowliśmy więc ze Zbyszkiem, że nie ma to sensu - będziemy tak jak dotychczas jeździć do niego do Czech Exclamation
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jackdaw



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 463
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Mar 18, 2008 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda ze nie potrafimy korzystac z takich fachowcow jak Zbyszek Gorecki ktorych mozna tutaj w PL goscic.Smutne to jest zwazywszy ze niby chcemy sie uczyc.W ten sposob nie powiekszymy grona sredniego poziomu na swiecie.Nawet gyby ten szkoleniowiec mial nas nauczyc podstaw IPO,w czym mamy tyly,majac na uwadze nowe metody.A metodyka szkoleniowa sie bardzo zmienila w ostatnich latach.Przez moje ostatnie 10 lat zajmowania sie szkoleniem psow jezdzilem gdzie sie da i nigdy[poza malymi wyjatkami] nie widywalem tam ludzi ktorym powinno zalezec na podnoszeniu uzytkowosci w swoch hodowlach ON.Zaczelo sie od cyklicznie organizowanych semianriow przez oddzial Wroclaw ktory zapraszal wielu fachowcow z Czech,slowacji,Niemiec.Miedzy innymi z Folker Berenz ,niemiec ktory nadawal polakom pierwsze licencje pozorantow.Mam nadawnie tych licencji utrwalone na plytce DVD.Jan Toth ,ktorego tez mam w swoich materialach szkoleniowych.Staralem sie zawsze nie opuszczac zadnego seminarium.Pozniej zaczely sie kontakty z roznymi szkoleniowcami miedzy innymi z Karin Ahrens ktora zapraszala do siebie niemieckich zawodnikow ,pzorantow gdzie mialem przyjemnosc uczestniczyc wielokrotnie.Nie wspomne o ostatnich wydarzeniach takich jak seminarium z uznanym szkoleniowcem w Krakowie z dr.Raiserem,dwukrotnie bylem na Manharcie,Knut Fuchs itd.itd.Nie wspomne o cenionym bardzo przezemnie Czechu Vit Glisnik u ktorego czasem bywalem i ktory bywal u nas w PL w Gostarze.
Dla mnie jest dziwne ze mowimy glosno ze chcemy sie uczyc a w rzeczywistosci nie korzystamy z takich przychylnosci jakie daje nam Askad i inni,ktora zapraszac szkoleniowca nie robi tego tyko dla siebie.Zwlaszcza jezeli chodzi o hodowcow ON uwazajacych sie za szkoleniowcow.Starymi metodami mozna dojsc tylko do poziomu egzaminku IPO-1.Potwierdza sie to co mowie z lista uczestnikow seminarium ktore organizuje Tomek Chodzen w kwietniu z baaaardzo uznanym szkoleniowcem.Widac nie chcemy byc praktykami,lubimy teoretyzowac,gadac tylko o szkoleniu[bla,bla,bla] a juz najbardziej krytykowac tych co startuja na zawodach,tych co sie ucza i poznaja coraz to nowsze metody.Zawsze brakowalo mi na tych wszystkich seminariach w ktorych uczestniczylem zwlaszcza hodowcow wieloletnich Owczarka niemieckiego.Nie jest moim zamairem czepianie sie tym postem ludzi ktorzy zaczynaja szkolenie robiac egzamin oddzialowy IPO-1.Od czegos przeciez trzeba zaczac.Chodzi mi glownie o wieloletnich hodowcow.Post ten rowniez nie dotyczy jednej osoby tylko prawie wszystkich hodowcow ON ktorzy powinni szkolic swoje psiury na jak najwyzszym poziomie.Wiekszosc tych ludzi zamknieta w swoim podworku wmawia sobie i innym "ja jestem najlepszy".
_________________
Filmiki z naszymi psami.
http://www.dorplant.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bank8



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 6
Skąd: GLIWICE

PostWysłany: Sro Mar 26, 2008 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielka szkoda Sad , za późno się dowiedziałam, sama bardzo chętnie spróbowałabym z moim psem
_________________
Małgorzata Janiak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Oman



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Poręba Żegoty

PostWysłany: Sro Mar 26, 2008 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bank8 - A może warto przyjechać na trening do Przyszowic, do naszych stałych, polskich pozorantów ? Też fajnie i Fido mógłby spotkać się z siostrą Very Happy
_________________
Agnieszka Moscoa Zeledon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agnieszka



Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 84
Skąd: Żory

PostWysłany: Czw Mar 27, 2008 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bank8 i Fido gościli ostatnio na szkoleniu w Przyszowiach Smile
_________________
Agnieszka Głowacka, Hodowla Owczarków niemieckich "SPOD GICHTY FCI"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
bank8



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 6
Skąd: GLIWICE

PostWysłany: Czw Mar 27, 2008 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnieszka napisał:
bank8 i Fido gościli ostatnio na szkoleniu w Przyszowiach Smile


dzisiaj też ćwiczyliśmy Cool , a przy okazji nauczyłam się kilku mądrych rzeczy jak nakręcać mojego ulubieńca, oczywiście w dalszym ciągu będziemy jeździć do Przyszowic Very Happy , abym to ja pobierała nauki , bo pies kumaty Wink
_________________
Małgorzata Janiak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bank8



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 6
Skąd: GLIWICE

PostWysłany: Czw Mar 27, 2008 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oman napisał:
Bank8 - A może warto przyjechać na trening do Przyszowic, do naszych stałych, polskich pozorantów ? Też fajnie i Fido mógłby spotkać się z siostrą Very Happy



miło mi było dzisiaj was poznać Very Happy
a z siostrą to Fido i tak się widuje Very Happy
_________________
Małgorzata Janiak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group