Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowe forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy organizacyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 9:21 pm    Temat postu: Nowe forum Odpowiedz z cytatem

Swietnie, ze wyszliscie z ta inicjatywa. Mysle, ze srodowisko ON dojrzalo chyba do tego, zeby miec prawdziwe ON-kowe, a nie ONkopodobne forum! Mam nadzieje, ze forum bedzie pomocne w reaktywacji dzialalnosci KON na ogolnokrajowym poziomie.
Ja tu bede raczej kibicem i czytaczem. Moge jedynie przekazywac wyniki ON-ow na rozmaitych zawodach oraz przekazywac info o szkoleniach i zawodach PT, IPO, obedience dla zainteresowanych.
Trzymam kciuki za powodzenie forum!
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
askad



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 1764
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Sty 08, 2008 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Cię Basiu!

Mam szczerą nadzieję, że ożywisz dział Szkolenie informacjami o zawodach, szkoleniach, seminariach etc.

Mam też nadzieję, że Forum to spotka się z aprobatą środowiska owczarkarzy - potrzeba oczywiście czasu, aby osoby z naszego środowiska tutaj dotarły - liczę bardzo na zarejestrowanych już użytkowników - zaproście znajomych hodowców do tego Forum!!
_________________
Asia Domańska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
northaus



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 73
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VIA PRIV otrzymałem wiadomość od Tomka_K zachęcające do zapisywania się do nowego forum ON-ka, nie bardzo rozumiem po co ja czy ktokolwiek miałby to robić skoro to forum spisuje się wspaniale. Czy raczej tu chodzi o osobiste ambicje ??
_________________
www.northaus.cba.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Demarko



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

popieram northaus ...

www.demarko.pl
_________________
Marek Dmochowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomek_K.



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 12

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Zacznę od tego, że chciałbym przeprosić państwo Domańskich za kontrabandę, przyjmę należnego bana z pokorą.

Nie jestem właścicielem forum do którego rozsyłałem zaproszenia. Kolegium złożone z administratorów i moderatorów naszego forum uznało że mają Państwo prawo wiedzieć o nim.

Chcieliśmy zaprosić hodowców aby dali poznać się miłośnikom rasy ON, przedstawili swoje hodowle, poinformowali o kryciach i aktualnych miotach - toż to darmowa reklama. Wink

Forum absolutnie nie jest żadną konkurencją dla tego forum, nikogo nie nakłaniamy do porzucenia go. Kto zechce ten także i nas odwiedzi.

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam,
Tomek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Sprawy organizacyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group