Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szczeniak po sportowych rodzicach
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 2:12 pm    Temat postu: Szczeniak po sportowych rodzicach Odpowiedz z cytatem

.................................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Pią Paź 03, 2008 11:26 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zaczarowana



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 184
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
A tak przy okazji zapytam .Czy ktoś wie? Kto ma do sprzedania szczeniaki po sportowych rodzicach.Chcę kupić suczkę owczarka niemieckiego,tylko wilczastą po rodzicach sportowych aktualnie startujących w zawodach. Very Happy


A z tego co wiem to chyba wilczaste są w Dorplant. Rodzice jak najbardziej sportowi ale nie wiem czy Dorotka ma jakies szczeniki jeszcze.
No i do sprzedania jest wilczasta suczka w vom Haus Tchorz.

Wink

http://dorplant.strefa.pl/index.php?menu=szczeniaki

Chyba jest suczka Smile
_________________
Dorota Poklękowska
"Take this trouble for me: Make sure my shepherd dog remains a working dog, for I have struggled all my life long for that aim."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf-Jar
Gość





PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczarowana napisał:
Grandziocha napisał:
A tak przy okazji zapytam .Czy ktoś wie? Kto ma do sprzedania szczeniaki po sportowych rodzicach.Chcę kupić suczkę owczarka niemieckiego,tylko wilczastą po rodzicach sportowych aktualnie startujących w zawodach. Very Happy

A z tego co wiem to chyba wilczaste są w Dorplant. Rodzice jak najbardziej sportowi ale nie wiem czy Dorotka ma jakies szczeniki jeszcze.
No i do sprzedania jest wilczasta suczka w vom Haus Tchorz. Wink
http://dorplant.strefa.pl/index.php?menu=szczeniaki
Chyba jest suczka Smile

Ja do Pani Zaczarowanej - ma Pani w stopce napisane, że owczarek do charakter, a nie wygląd - myli się Pani owczarek to wygląd z charakterem, bo dzięki wyglądowi można mówić, że to owczarek.


Ostatnio zmieniony przez Wolf-Jar dnia Wto Lip 15, 2008 11:39 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

......................................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Pią Paź 03, 2008 11:26 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basia i V



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 367
Skąd: Krakow

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
A tak przy okazji zapytam .Czy ktoś wie? Kto ma do sprzedania szczeniaki po sportowych rodzicach.Chcę kupić suczkę owczarka niemieckiego,tylko wilczastą po rodzicach sportowych aktualnie startujących w zawodach. Very Happy

Dobra psychicznie suka Ronja v. Stadtfelde Mirka Bienia, ale nie wiem czy ona ma/miala szczeniaki w ostatnim czasie szczeniaki. Moze uda sie (lub juz sie udalo)krycie czarnej suki Magdy Krolikowskiej - tam tez moga sie pojawic wilczaste szczenieta. Obie suki psychicznie sa super.
_________________
Barbara Pawlik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

......................................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Pią Paź 03, 2008 11:27 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf-Jar
Gość





PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
W obydwu tych hodowlach matki nie startują w zawodach a GALATI chyba nie jest suką sportową tylko wystawową.


Galati to Majka startuje w zawodach sportowych i ma zaje... psychikę. Dzieci po Vat i Majce są z typową psychiką sportową niesamowite popędy.

Dorota Stawicka Dorplant kontakt w linkach mojej strony wolfjar.pl


Ostatnio zmieniony przez Wolf-Jar dnia Wto Lip 15, 2008 11:40 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

................................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Pią Paź 03, 2008 11:27 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomek_K.



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 12

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basia i V napisał:

Dobra psychicznie suka Ronja v. Stadtfelde Mirka Bienia, ale nie wiem czy ona ma/miala szczeniaki w ostatnim czasie szczeniaki. Moze uda sie (lub juz sie udalo)krycie czarnej suki Magdy Krolikowskiej - tam tez moga sie pojawic wilczaste szczenieta. Obie suki psychicznie sa super.


Ronja Vom Stadtfeld bedzie kryta dopiero na jesien. Ara vom Fuchsgraben w niedziele zostala pokryta Chapem vom Johannishölzchen http://www.tjaernshaget.de/chap.htm

Grandziocha napisał:
Proszę podać jakiś kontakt do tych hodowli gdzie są te suki .

Ronja Vom Stadtfeld
Mirosław Bienia 0502 514 524
kontakt@progresja.net.pl
http://miras7.nazwa.pl/index.html
owczarek niemiecki
Ara vom Fuchsgraben
Magdalena i Marcin Królikowscy 0668 832 314 lub 0602 175 004
vigor.krolikowski@gmail.com
http://www.vigor.p9.pl


Ostatnio zmieniony przez Tomek_K. dnia Pią Kwi 15, 2011 5:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zaczarowana



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 184
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandziocha napisał:
W obydwu tych hodowlach matki nie startują w zawodach a GALATI chyba nie jest suką sportową tylko wystawową.


Majeczka startuje w zawodach Exclamation

Dopiero zobaczyłam, że 'Wolf Jar' juz to napisał.

Co do mojego podpisu.
Napisałam, że charakter a nie wygląd gdyz dla wielu jest tylko wygląd z pominięciem charakteru. Wink
_________________
Dorota Poklękowska
"Take this trouble for me: Make sure my shepherd dog remains a working dog, for I have struggled all my life long for that aim."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.....................................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Pią Paź 03, 2008 11:28 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wolf-Jar
Gość





PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro matka jest wybitnie sportowa i zostaje pokryta wybitnie sportowym psem, a szczeniaki wykazują bardzo duże popędy to co ma za znaczenie, że dalsze pokolenia były "wystawowe".
I co mogę powiedzieć, szkoda, że ogólna teoria jest taka - skoro wystawowy to słaby "psychicznie".


Ostatnio zmieniony przez Wolf-Jar dnia Wto Lip 15, 2008 11:40 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Grandziocha



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 885
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.....................................
_________________
www.zhetmanskiejsfory.strefa.pl
zhetmanskiejsfory@gmail.com


Ostatnio zmieniony przez Grandziocha dnia Pią Paź 03, 2008 11:28 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dorplant



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 212
Skąd: Łódż

PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poniewaz publicznie dyskutuje sie o MOJEJ suce wyjasniam
Galati (Majka)jest z linii wystawowej co nie przeszkadza jej w startach na zawodach Miedzynarodowych, wiec jest suka sportowa .(nie mylic z linia uzytkowa Wink )
O wynikach , punktacji, i przyczynach takiej a nie innej ,chetnie podyskutuje z kims kto sam startuje na takich zawodach . ..A co do jej psychiki ,wspomne tylko tyle:
Moja suka pracowla w obronie z takimi szkoleniowcami jak VIt Glisnik ,R Kupka ,J Vnencak,O Blicharij ,M MajtasJ.J.Karlsen (ze wymienie tylko zagranicznych), kazdy z nich wypowiadal sie o jej popedach w obronie w superlatywach, wiec ich zdanie, na jej temat jest dla mnie wiazace. Smile
Tych szkoleniowcow nie obchodzi z jakiej pies jest linii tylko jak gryzie Wink !
a co do Afry 11-letniej staruszki, podejzewam ,obym sie mylila, ze pani zastrzezenia do mojej Afry bierze sie z tego ze jej matka ma przydomek z TL ??
i tyle na ten temat ,dyskusje uwazam za zamknieta.
Lepiej wrocmy do spraw zasadniczych,czyli do problemow sportu w Polsce, jak w temacie.
_________________
http://www.dorplant.pl


Ostatnio zmieniony przez dorplant dnia Nie Mar 09, 2008 8:43 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zaczarowana



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 184
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolf Jar napisał:
Wolf Jar napisał:
Grandziocha napisał:
WIBITNIE!? przesadza Pan,radzę spojrzeć na wyniki zawodów i punktacje:cry:


Dziwi mnie trochę fakt, że tak długo zajmuje się Pani szkoleniami, a ja tak krótko i nie dostrzega Pani różnicy pomiędzy wybitnie obdarzonym popędami psem, a punktami na zawodach. Punkty nie są od miary tendencji sportowej psa tylko są po to aby klasyfikować psy według lokat, tak samo jak na światowej wystawie eksterierów, pies np V30 czyż nie jest wybitny eksterierowo. Skoro na zawodach IPO jest np 40 równych w umiejętnościach psów to ktoś będzie 1, a ktoś 40. Podam przykład Majki suki Doroty jest to suka niesamowicie gryząca, a punktów mało bo nie puściła, posłuszeństwo niewytrzymała i odeszła na chwilę od nogi, punktów mało. Przykład, który podałem nie wskazuje, że suka nie jest wybitna, po prostu należy szlifować w IPO sportowym szczegóły, które to właśnie maja znaczenie na ilość zdobytych punktów oraz lokaty na zawodach. Dodam też, że jest przepaść w punktacji na zawodach IPO 3, a na egzaminie IPO w jakimś tam związku.

PS Chciałbym Pani życzyć w przyszłości suki z takimi popędami, agresją i tak "zrobionej" jak Majka. Smile

Zapraszam na mój serwis jest tam pokazana praca moja Sławka i Doroty z psami, szczególnie polecam zobaczyć Arsę Wolf Jar i Baru Wolf Jar wiek 13 miesięcy. Nie ma w rodowodach tych psów nic ze sportu. I co ciekawe ojcowie Arsy i Baru są słabi w psychice.
http://wolfjar.pl/index.html?main=http://wolfjar.pl/v,47,Szkolenie_04_02_2008_rok.html


A ja napisze tak.
Może zamiast patrzeć na rodowod ludzie będą patrzeć tez na rodziców. Na ich psychike ?
Rodowod jest wazny napewno jednak jesli ktos szuka psa do sportu powinien poatrzec na rodziców i na popędy szczeniaka. Jakie znaczenie ma babka psa jesli on sam wykazuje dobre popędy i moze sie sprawdzic w szkoleniu ? Rolling Eyes
Głupia jestem to nie rozumiem, no przepraszam.

Dla mnie Majeczka jest suuper Exclamation
Bo kto z hodowców może sie pochwalic sportową suką ?
Przeciez najlepiej zrobic IPO - jesli wogle - i do hodowlanki leciec z suczką.
Ehh. Cool
_________________
Dorota Poklękowska
"Take this trouble for me: Make sure my shepherd dog remains a working dog, for I have struggled all my life long for that aim."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Szkolenie/Sport (PT,IPO) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group