Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl
Forum ON
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wystawa Klubowa ON 2012
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tora1



Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 29
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 20, 2012 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kenzo napisał:
Według mnie organizatorzy przegieli mocno pałę z tymi cenami 100 złotych za pierwszego psa jeszcze nigdy do tej pory nie było na wystawie klubowej a branie po 50 za weterana to juz wstyd (...)
aby uhonorować te zsłuzone psy tym aby je zwolnić je od opłaty ewentualnie niechby to była opłata symboliczna (...)


Panie Waldku!
Moim skromnym zdaniem miłośnika ON-ków, uważam - podobnie jak Pan - iż opłata za wystawienie psów/suk w klasie weteranów
jest ZA DUŻA i powinna wynosić 0zł. a nie aż 50zł. W tym miejscu ma Pan rację - to wstyd... a z drugiej strony DLACZEGO wprowadził Pan w błąd wszystkich owczarkarzy twierdząc, iż opłata za zgłoszenie pierwszego psa wynosi 100zł.??? Przecież to nieprawda.

Poniżej podaję opłaty obowiązujące za zgłoszenie psów na wystawę, skopiowane ze strony Klubu ON:
"Zgłoszenia w PIERWSZYM TERMINIE przyjmujemy do poniedziałku, 27 sierpnia 2012, godz 24:00 przy następujących opłatach:
za zgłoszenie pierwszego psa 80 zł (z katalogiem)
za zgłoszenie drugiego psa 60 zł (bez katalogu)
za zgłoszenie trzeciego psa i następne 50 zł (bez katalogu)

Warunkiem obniżonej opłaty jest zgłoszenie na tę samą osobę, ale musi ona występować jako pierwszy właściciel na zgłoszeniu.
za zgłoszenie psa do klasy szczeniąt 50 zł (z katalogiem)
za zgłoszenie psa do klasy weteranów 50 zł (z katalogiem)

Zgłoszenia w DRUGIM TERMINIE przyjmujemy do piątku, 7 września 2012, godz 24:00 przy następujących podwyższonych opłatach:
za zgłoszenie pierwszego psa 100 zł (z katalogiem)
za zgłoszenie drugiego psa 80 zł (bez katalogu)
za zgłoszenie trzeciego psa i następne 70 zł (bez katalogu)
Warunkiem obniżonej opłaty jest zgłoszenie na tę samą osobę, ale musi ona występować jako pierwszy właściciel na zgłoszeniu.
za zgłoszenie psa do klasy szczeniąt 70 zł (z katalogiem)
za zgłoszenie psa do klasy weteranów 70 zł (z katalogiem)".

Wstyd wstydem, ale myślę że bardziej to PAN powinien się wstydzić, gdyż wprowadził Pan niepotrzebne zamieszanie i niedomówienia, półprawdę...
Po co?
_________________
www.kmpankiewicz.pl

Dorota Pankiewicz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kenzo



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 152
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 21, 2012 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja własnie pisałem o tej opłacie w drugim terminie Nie rozumiem skąd ta kara za nie wpłacenie w pierwszym terminie to nie jest przecież krajówka czy międzynarodowa wystawa tylko nasza owczarkarska .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
setka



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 689
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 21, 2012 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tora1 napisał:
Kenzo napisał:
Według mnie organizatorzy przegieli mocno pałę z tymi cenami 100 złotych za pierwszego psa jeszcze nigdy do tej pory nie było na wystawie klubowej a branie po 50 za weterana to juz wstyd (...)
aby uhonorować te zsłuzone psy tym aby je zwolnić je od opłaty ewentualnie niechby to była opłata symboliczna (...)



Wstyd wstydem, ale myślę że bardziej to PAN powinien się wstydzić, gdyż wprowadził Pan niepotrzebne zamieszanie i niedomówienia, półprawdę...
Po co?



Jakie ceny są każdy widzi , i nie wiem dlaczego Waldek miałby się wstydzić ? !

Po raz pierwszy chyba mamy dwa terminy zgłoszeń z różnymi cenami na klubówce. Wcześniej można było płacić na miejscu i było dobrze.
Rozumiem , że przykład idzie z góry. Na światówce dwa terminy , to i na naszej Klubówce też może być . Mam nadzieję , że inne wymagania też będą wprowadzane....

I ponawiam pytanie :
Jaką odległość należy przejść z psem bez smyczy ( przy ataku z namiotu ) ?
_________________
Agata Niemyska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pat



Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 423
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 4:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

setka napisał:
tora1 napisał:
Kenzo napisał:
Według mnie organizatorzy przegieli mocno pałę z tymi cenami 100 złotych za pierwszego psa jeszcze nigdy do tej pory nie było na wystawie klubowej a branie po 50 za weterana to juz wstyd (...)
aby uhonorować te zsłuzone psy tym aby je zwolnić je od opłaty ewentualnie niechby to była opłata symboliczna (...)



Wstyd wstydem, ale myślę że bardziej to PAN powinien się wstydzić, gdyż wprowadził Pan niepotrzebne zamieszanie i niedomówienia, półprawdę...
Po co?



.....

Po raz pierwszy chyba mamy dwa terminy zgłoszeń z różnymi cenami na klubówce. Wcześniej można było płacić na miejscu i było dobrze.
Rozumiem , że przykład idzie z góry. Na światówce dwa terminy , to i na naszej Klubówce też może być . Mam nadzieję , że inne wymagania też będą wprowadzane....

I ponawiam pytanie :
Jaką odległość należy przejść z psem bez smyczy ( przy ataku z namiotu ) ?


Agata, chyba każdy ma taka nadzieje, ze rożne rzecze będą tak jak na światowce:

-jasny regulamin testów i wystawy,
-sprawdzenie dokumentów i ocena psów wedlug tych (klasa użytkowa)
-organizacja

a na dzień dzisiejszy wygląda jak zawsze:

-ceny do góry
-brak ważnych informacji,
-brak na formularzach zgłoszeniowych takich ważnych rubryk jak
Körung, przeswietlenie ED
-terminy próbnych testów
itd

no ale jest jeszcze czas i może ty dostaniesz odpowiedz na twoje pytanie a ocena i organizacja najważniejszej wystawy owczarków niemieckich będzie tak jak ma być. (przecież nadzieja umiera jako ostatnia) Confused
_________________
Patricia Einfalt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie zglaszam psa w klasie mlodzikow i nie chce mi przyjac zgloszenia bo trzeba napisac num rodowodu a ja mam w przygotowaniu oznacza to ze nie moge w klasie mlodzikow psa zglosic bez rodowodu
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahaa, jak sie ciesze! Ja tez mam ten problem a Kuba Makarewicz mowi, ze to nie mozliwe. Teraz nie jestem osamotniona w problemie Crying or Very sad Tylko co teraz Question
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wpisalam w nr rodowodu nr rejestacyjny i w uwagach to zaznaczylam i poszlo Very Happy
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcin76



Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 252
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy mnie tez sie tak udalo dzieki zobaczymy co to bedzie pozdrawiam
_________________
Marcin Jopkiewicz
http://mar-jul.dzs.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz z Kuba rozmawialam, bedzie ok Wink
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wiktor Kowalski



Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 1737
Skąd: Buszkowice

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
błąd dotyczący rubryk rodowód " w przygotowaniu" jest ewidentny, wczoraj straciłem cały dzień na szukaniu swojego błędu przy wpisywaniu danych swojego szczeniaka. Zamiast numeru PKR / którego nie ma/ wpisałem numer Metryki Urodzenia i uf - przeszło / jaka radość!!!!/ Dzisiaj napiszę do organizatorów / wczoraj też wysłałem maila/ o mojej" pomyłce" i,że tak naprawdę rodowód jest w przygotowaniu. A jak dali sobie radę nasi zagraniczni goście chcąc zgłosić swoje zwierzęta w klasach szczeniaków, młodzików i młodzieży bez numerów ich rodowodów? Może zrezygnowali? To my co sprytniejsi będziemy mieli szansę być przed nimi / bo ich niema/ ha,ha,ha...
Pozdrawiam
Wiktor Kowalski
_________________
Wiktor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wiktor Kowalski



Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 1737
Skąd: Buszkowice

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę na stronie Klubu Komunikat ,że jeszcze dzisiaj można zgłaszać swoje psy w I terminie. Błąd naprawiono - zdarza się. Osobiście organizatorom wybaczam. Do miłego zobaczenia na naszym wspólnym owczarkarskim święcie. Pozdrawiam
Wiktor Kowalski
_________________
Wiktor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Demarko



Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 29, 2012 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

8.09.2012 - Sobota - trening z pozorantami zaproszonymi na Wystawę Klubową

W sobotę 8.09.2012 na terenie placu treningowego KON w Przybyszewie k/Ciechanowa odbędzie się trening z pozorantami zaproszonymi na Wystawę Klubową : kol. Andrzejem Kęsickim i Dariuszem Więckowskim. Zapraszamy na plac od godz.10:00. Informacje kol. Zbigniew Stępski tel 514630976
_________________
Marek Dmochowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brawos



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 893
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, jaka jest oplata za drugiego szczeniaka???
Jest napisane 50 zl z katalogiem. Na cholere mi np dwa katalogi!
_________________
www.brawosbis.pl Wink
"... Bo pies to nie tylko pies, jak wiesz.
Pies to jest wszystko to, co chcesz..."
Ludwik Jerzy Kern
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Renata Horzela



Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 147
Skąd: Mikołów

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2012 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prośba do organizatorów Klubowej Wystawy ON.

Proszę o dokładne podanie adresu wystawy (włącznie z kodem pocztowym).

Z góry dziękuję.
_________________
Renata Horzela
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Draniu



Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 91
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2012 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tegoroczna Wystawa Klubowa organizowana przez Klub Owczarka Niemieckiego KON odbędzie w Krasnystawie w województwie lubelskim. Teren wystawy znajduje się w w centrum miasta przy ulicy Sikorskiego na kompleksie boisk sportowych o powierzchni ok. 100 000 .
_________________
Maciej Dranicki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.owczarek-niemiecki.ipnet.pl Strona Główna -> Wystawy (Polska) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group